0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Учителі іноземних мов

"

Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи. Навчання корінь гіркий, але плід його солодкий"

Леонардо да Вінчі 

Науково-методична тема, над якою працює кафедра:

Впровадження комунікативного методу як методу активізації творчих можливостей особистості у процесі навчання іноземної мови

Склад кафедри:

  • Лисишин Мар'яна Василівна;

  • Бортейчук Вікторія Валентинівна;

  • Бойчук Тетяна Анатоліївна;

  • Трохимчук Оксана Василівна;

  • Павлюк Людмила Василівна;

  • Кобилянська Христина Володимирівна;

  • Гурак Вікторія Богданівна;

  • Голей Юлія Петрівна;

  • Плекан Тетяна Миколаївна.


Досягнення кафедри у 2017-2018 н.р.

Англійська мова

Колодій Квітослава, 7А клас  - ІІІ місце

Брюх Даніель, 31МП група  - ІІІ місце


Досягнення кафедри у 2016-2017 н.р.

АНГЛІСЬКА МОВА

Романюк Соломія, 11П група - ІІ місце

Прокопів Михайло, 5В клас - ІІ місце

Колодій Володимир, 4Б клас - ІІ місце

Колодій Квітослава, 7А клас - ІІІ місце                                                              

Брюх Даніель, 31МП група - ІІІ місце  

Бачинська Соломія, 4А клас - ІІІ місце

Бачинський Денис, 6А клас - ІІІ місце

Польська мова

Волкова Євгенія, 22М група - І місце   

Куташівська Жасмін, 7Б клас -  ІІ місце 


                                                     Досягнення кафедри у 2015-2016 н.р.

Дячук Андрій, 31П група - ІІІ місце з англійської мови

Колодій Квітослава, 6А клас - ІІ місце з англійської мови

Волкова Євгенія, 7Б клас - І місце з польської мови

Романюк Соломія, 7Б клас - ІІ місце з англійської мови

Гуцуляк Володимир, 7Б клас - ІІ місце з польської мови, ІІІ місце з англійської мови

Прокопів Михайло, 4В клас - ІІ місце з англійської мови

Козік Катерина, 4Б клас - ІІІ місце з англійської мови


Досягнення кафедри у 2014-2015 н.р.

Оксана Кобринська (41МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Андрій Дячук (21П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Квітослава Колодій (5А) - І місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.

Андрій Филипюк (4Б) - ІІ місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.

Христина Захарко (5А) - ІІ місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.

Володимир Гуцуляк (6Б) - ІІ місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.

Соломія Романюк (6Б) - ІІ місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.