0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Учителі математики, фізики та інформатики

"Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал"

Мартін Лютер Кінг

Науково-методична тема, над якою працює кафедра:

Розвиток інтелектуального і творчого потенціалу учня на уроках математики, фізики та інформатики. 

 

Склад кафедри:

  • Пасічна Ганна Миколаївна;
  • Гавука Надія Іванівна;
  • Лисишина Ганна Георгіївна;
  • Гургула Галина Ярославівна;
  • Бойченко Валентина Валеріївна;
  • Візерканюк Тарас Федорович;
  • Борисевич Ліля Анатоліївна;
  • Книгницька Людмила Олексіївна;
  • Волинська Надія Василівна;
  • Годованець Ірина Василівна.

Досягнення кафедри у 2017-2018 н.р.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

Фізика:

Новіцький Едвард, 12М група - І місце;
Гуцуляк Володимир, 22М група - І місце;
Мельничук Роман, 32М група - І місце;
Романюк Віталій, 7А клас - ІІ місце;
Михайлюк Володимир, 41МП група - ІІ місце;
Стефунін Арсен, 7А клас - ІІІ місце;
Крупський Ілля, 12М група - ІІІ місце;
Скрипнюк Юлія, 22М група - ІІІ місце.

Математика:
Вознюк Катерина, 41МП група - І місце; 
Довжук Володимир, 12М група - І місце;
Михайлюк Володимир, 41МП група - ІІ місце;
Новіцький Едвард, 12М група - ІІ місце;
Гуцуляк Володимир, 22М група - ІІІ місце;
Жигалюк Анастасія, 6В клас - ІІ місце;
Дученко Арсен, 7В клас - ІІІ місце;
Кіпоренко Олександра, 6Б клас - ІІІ місце.

Інформаційні технології:
Скрипнюк Юлія,  22М група - ІІІ місце.

Інформатика:
Лудчак Руслан, 32М група, - ІІІ місце.

Астрономія:
Михайлюк Володимир, 41МП група - ІІІ місце.

Команда школи-ліцею у складі: Кучірки Олега (41МП), Геник Христини, Живачука Олександра, Триф'янчин Дарії, Мельничука Романа (32М), Волкової Євгенії (22М) зайняла ІІ місце в обласному турнірі з фізики.

Інтелектуальний тур з японської гри-головоломки "Герой Судоку":

Жигалюк Анастасія, 6В клас - І місце;

Горбулевич Анжеліка, 12М група - ІІ місцем.


Досягнення кафедри у 2016-2017 н.р.

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

МАТЕМАТИКА

Александрук Олександр, 41МІ група - ІІІ місце                                                        (вчитель Гавука Н.І.)

ФІЗИКА

Васкул Микола, 41МІ група – ІІІ місце  

Гуцуляк Володимир, 12М група – ІІІ місце  

Мельничук Роман, 22М група – ІІІ місце  

                                             (вчитель Гургула Г.Я.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

МАТЕМАТИКА

Михайлюк Володимир, 31МП група - І місце                                                         (вчитель Лисишина Г.Г.)

Александрук Олександр, 41МІ група - І місце                                                        (вчитель Гавука Н.І.)

Харченко Арсен, 41МІ група - ІІ місце                                                                      (вчитель Гавука Н.І.)

Довжук Володимир, 7А клас - ІІ місце                                                                     (вчитель Лисишина Г.Г.)

Вознюк Катерина, 31МП група - ІІ місце                                                                  (вчитель Лисишина Г.Г.)

Дученко Арсен, 6В клас - ІІ місце                                                                             (вчитель Гавука Н.І.)

Романюк Віталій, 6А клас - ІІ місце                                                                          (вчитель Бойченко В.В.)

Новіцький Едвард, 7А клас - ІІІ місце                                                                     (вчитель Лисишина Г.Г.)

Гуцуляк Володимир, 12М група - ІІІ місце                                                              (вчитель Лисишина Г.Г.)

ФІЗИКА

Васкул Микола, 41МІ група – І місце  

Гуцуляк Володимир, 12М група – ІІ місце  

Мельничук Роман, 22М група – ІІ місце  

Михайлюк Володимир, 31МП група – ІІІ місце                                                  (вчитель Гургула Г.Я.)

АСТРОНОМІЯ

 

Михайлюк Володимир, 31МП група – ІІІ місце                                                   (вчитель Гургула Г.Я.)

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Васкул Микола, 41МІ група - ІІ місце                                                                  (вчитель Борисевич Л.А.)

Жирош Ілля, 31МП група - ІІІ місце                                                                     (вчитель Візерканюк Т.Ф.)


Досягнення кафедри у 2015-2016 н.р.

Александрук Олександр (32 МІ) - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Струк Надія (22 М) - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Лисишин Максим (41 МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Александрук Олександр (32 МІ) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Харченко Арсен (32 МІ) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Струк Надія (22 М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Вознюк Катерина (22 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Александрук Олександр (32 МІ) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики,

Васкул Микола (32 МІ) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики;

Андрусяк Юрій (7-А клас) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики,

Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики,

Харченко Арсен (31 МІ) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики,

Лисишин Максим (41 МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.


Досягнення кафедри у 2014-2015 н.р.

Володимир Михайлюк (12М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Володимир Михайлюк (12М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Олександр Александрук (22М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Надія Струк (12М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Максим Лисишин (31МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Максим Лисишин (31МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Олександр Живачук (7Б) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Арсен Харченко (22М) -  ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Олександр Александрук (22М) - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

ІІ місце на обласному турнірі "Юні математики".

Максим Лисишин (31МП) -  І місце у ІІ етапі конкурсу-захисту МАН України у номінації “Екологічно безпечні технології ”, Олег Бакай (31МП) - І місце у ІІ етапі конкурсу-захисту МАН України у номінації “Матеріалознавство”.