0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Учителі початкових класів

"Ми навчаємося не для школи, а для життя"

Сенека Молодший  

Науково-методична тема, над якою працює кафедра:

Активізація творчого потенціалу вчителів та розвитку професійних компетентностей, які сприяють формування життєвої компетентності учнів

Склад кафедри:

  • Чебан Алла Миколаївна,
  • Курчій Світлана Василівна,
  • Роздайбіда Світлана Федорівна,
  • Бабюк Ганна Євгенівна,
  • Александрук Наталія Іванівна,
  • Яківчук Наталя Федорівна,
  • Щеголь Людмила Миколаївна,
  • Кучірка Галина Петрівна,
  • Гандурська Дзвінислава Петрівна,
  • Сербенюк Олександра Василівна,
  • Бутюк Ірина Миколаївна,
  • Дідик Ольга Володимирівна;
  • Римарук Оксана Василівна,
  • Колесник Оксана Богданівна,
  • Вепрійчук Лілія Михайлівна,
  • Годованець Ірина Василівна,
  • Башко Руслана Ярославівна,
  • Волощук Христина Петрівна,
  • Ільків Наталя Валентинівна,
  • Мельничук Уляна Василівна,
  • Атаманюк Романа Романівна,
  • Левченко Ірина Вікторівна.
  • Волощук Уляна Зеновіївна.

Досягнення кафедри у 2016-2017 н.р.

Зеленюк Арсеній - І місце з математики

Вінтонюк Олег - ІІІ місце з математики

Федорів Тимофій - ІІІ місце з математики

Прокопенко Анжеліка - ІІІ місце з української мови

Будько Діана - ІІІ місце з природознавства

Шевчук Євген - ІІІ місце з природознавства

Суботяк Анна - І місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Досягнення кафедри у 2015-2016 н.р.

Овчаренко Станіслав (4А) - ІІ місце з природознавства, ІІ місце з української мови у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.

Прокопенко Анжеліка (3В) - ІІ місце з природознавства, ІІІ місце з української мови

Романюк Богдан (4В ) - ІІІ місце з природознавства

Вінтонюк Олег (4А) - ІІІ місце з математики

Микитеєк Вікторія (4Б) - ІІІ місце з української мови

Шевчук Євгеній (4Б) - ІІІ місце з природознавства

Досягнення кафедри у 2014-2015 н.р.:

Филипюк Андрій (4Б) - І місце з математики, І місце з природознавства у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.

Овчаренко Станіслав (3А) - І місце з української мови, ІІІ місце з природознавства у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.

Негрич Анастасія (4Б) - ІІ місце з української мови, ІІ місце з математики у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.

Прокопів Михайло (3В) - ІІ місце з української мови у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.

Ганущак Роман (3А) - ІІІ місце з математики у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.