0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Учителі природничих наук

"Має значення тільки те знання, яке використовується на практиці"

Гордон Драйден

Науково-методична тема, над якою працює кафедра:

Розвиток пізнавальної діяльності учнів на основі впровадження інноваційних технологій та особистіснозорієнтованого навчання., виявлення обдарованих дітей і розвиток їх творчого потенціалу.


 

Склад кафедри:

  • Бонарєва Світлана Олександрівна;
  • Костинюк Марія Михайлівна;
  • Гулик Людмила Миколаївна;
  • Сморжанюк Наталія Дмитрівна;
  • Кушка Надія Йосипівна;
  • Якуб'як Ганна Василівна;
  • Джуравець Роман Володимирович;
  • Гуцуляк Тетяна Василівна.

Досягнення кафедри у 2017-2018 н.р.

Біологія

Куташівська Жасмін, 11П група - І місце

Музичук Олексй, 31П група - І місце

Бурак Юлія, 21П група - ІІ місце

Сутиська Ксенія, 31П група - ІІІ місце

Попович Руслана, 11П група - ІІІ місце

Скрипнюк Юлія, 22М група - ІІІ місце

Географія

Джуравець Тарас, 31П група - І місце
Ільницька Ангеліна, 31П група - ІІ місце
Приймак Наталія, 22М група - ІІ місце
Попович Руслана, 11П група - ІІІ місце

Хімія

Дідик Андрій, 7Б клас - І місце

Куташівська Жасмін, 11П група - І місце

Сутиська Ксенія, 31П група - І місце

Бурак Юлія, 21П група - І місце

Примаченко Юлія, 41МП група - І місце

Попович Руслана, 11П група - ІІ місце

Музичук Олексій, 31П група - ІІ місце

Петльоха Ангеліна, 7В клас - ІІ місце

Екологія

Сутиська Ксенія, 32П група - І місце

Тринога Олеся, 41 МП група - І місце

Економіка

Гуцуляк Володимир, 22М група - ІІ місце
Мельничук Роман, 32М група - ІІ місце
Романович Володимир, 22М група - ІІІ місце
Грицьків Христина, 41МП група - ІІІ місце 


Досягнення кафедри у 2016-2017 н.р.

Мизюк Ірина - І місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України

ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

Музичук Олексій, 21П група - ІІ місце

Мизюк Ірина, 41П ргупа - ІІІ місце

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

ЕКОЛОГІЯ

Тринога Олеся, 31МП група - ІІІ місце

Когут Надія, 41П група - ІІІ місце

ХІМІЯ

Когут Надія, 41П група - ІІІ місце

БІОЛОГІЯ

Бурак Юлія, 11П група -ІІ місце

Музичук Олексій, 21П група - ІІ місце

Сутиська Ксенія, 21П група - ІІ місце

Мизюк Ірина, 41П група - ІІ місце

ЕКОНОМІКА

Грицьків Христина, 31МП група - ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

ХІМІЯ

 Сутська Ксенія, 21П група - І місце

Примаченко Юлія, 31МП група - І місце

Когут Надія, 41П група - І місце

Цвік Юлія, 11П група - ІІ місце

Музичук Олексій, 21П група - ІІ місце

Тодорів Оксана, 41П група - ІІ місце 

Кушка Станіслав, 7А клас - ІІІ місце 

ЕКОЛОГІЯ

Тринога Олеся, 31МП група - І місце

Когут Надія, 41П група - ІІ місце 

ГЕОГРАФІЯ

Михайлюк Володимир, 31МП група -ІІ місце

ЕКОНОМІКА

Грицьків Христина, 31МП група – ІІ місце

БІОЛОГІЯ

Музичук Олексій, 21П група – І місце

Сутиська Ксенія, 21П група – І місце

Симчич Марія, 31МП група – ІІ місце

Мизюк Ірина, 41П група – ІІ місце

Бурак Юлія, 11П група – ІІ місце

Тодорів Оксана, 41П група – ІІІ місце

Гуцуляк Володимир, 12М група – ІІІ місце

Скрипнюк Юлія, 12М група – ІІІ місце


Досягнення кафедри у 2015-2016 н.р.

Команда "Домінанта" - ІІ місце в обласному турнірі юних біологів.

Михайлюк Володимир (22 М) - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;

Грицьків Христина (22 М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки;

Сутиська Ксенія (11 П) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з біології;

Музичук Олексій (11 П) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з біології;

Михальчук Валентина (41 МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з біології;

Мизюк Ірина (31 П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з біології;

Остапчук Зоряна (21 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з біології;

Настащук Соломія (22 М) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з біології;

Когут Надія (31 П) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з хімії;

Лесюк Христина (41 МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з хімії;

Тодорів Оксана (31 П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з хімії;

Михальчук Валентина (41 МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з хімії;

Сутиська Ксенія (11 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської оліміпади з хімії;

Михальчук Валентина (41 МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології; 

Когут Надія (31 П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.


Досягнення кафедри у 2014-2015 н.р.

Володимир Михайлюк (12М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Христина Лесюк (31МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Валентина Михальчук (31МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіадиз біології, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Ірина Мизюк (21П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

Максим Лисишин (31МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Андрій Дячук (21П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Олексій Музичук (7Б) -  ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Ірина Прусак (41МП) -  ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

Юлія Ферапонтова (41МП) -  ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.

Зоряна Остапчук (11П) -  ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

Оксана Тодорів (21П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

Лесюк Христина (31МП) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Володимир Михайлюк (12М) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Ірина Мизюк (21П) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

Валентина Михальчук (31П) - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Олег Бакай (31МП) - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.

Ірина Мизюк (21П) - ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

ІІІ місце на обласному турнірі "Юні хіміки", ІІІ місце на обласному турнірі "Юні біологи".