0.0
0.1
0.2
0.4
0
1.1
1.2
1
2
3
4
5
6
7


Учителі суспільно-гуманітарного циклу

"Відкриття народжуються там, де закінчуються знання вчителя й починається нове знання учня"

К.Федін 

altНауково-методична тема, над якою працює кафедра:

Усвідомлення єдності мовного та історичного простору українців, виховання національної свідомості та патріотизму шляхом усвідомлення та інтеграції історичних та літературних подій та процесів.

Склад кафедри у 2015-2016 н.р.:

  • Варварова С.Є.,
  • Струк Л.П., 
  • Партей Р.П.,
  • Дячук С.І.,
  • Бабюк І.І.,
  • Павлюк Н.В.,
  • Білейчук Д.М., 
  • Матейчук О.В.,
  • Зінько Т.Ю.,
  • Сандецька Н.В.,
  • Лотиш О.М.

Досягнення кафедри у 2015-2016 н.р.

Геник Христина (12 М) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Грицьків Христина (22 М) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Бойчук Вікторія (32 МІ) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Левченко Вікторія (31 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Лесюк Христина (41 МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Лесюк Христина (41 МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;

Білак Тарас (22 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;

Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Геник Христина (12 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Музичук Олексій (11 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Струк Надія (22 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Когут Надія (31 П)- І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Тодорів Уляна (31 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Тодорів Оксана (31 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;

Михайлюк Володимир (22 М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; 

Джуравець Тарас (11 П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; 

Геник Христина (12 М) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії. 

Переможці ІІ етапу Міжнародного-мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка:

І місце - Когут Надія, ліцеїстка 31 П групи,

ІІ місце – Лесюк Христина, ліцеїстка 41 МП групи,

ІІ місце – Геник Христина, ліцеїстка 12 М групи,

ІІІ місце – Партей Руслан, ліцеїст 5-Б класу.

Досягнення кафедри у 2014-2015 н.р.

Володимир Михайлюк (12М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

Христина Лесюк (31 МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Олег Бакай (31МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

Віталій Тарасенко (41МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Вікторія Бойчук (21П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Христина Геник (7Б) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Оксана Кобринська (41МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Христина Лесюк (31МП) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Бабіїв Вікторія (41МП) - ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту МАН України у номінації “Українська література”.

ІІ та ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з українознавства (Наталія Волошин (31МП), Остап Павлюк (41МП)).

ІІ та ІІІ місце в інтелектуальному конкурсі «Моя правова освіта» (Остап Павлюк (41МП), Валентина Михальчук (31МП)).

Христина Лесюк (31МП) - І місце у Міжнародномуконкурсі ім. П. Яцика, ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, ІІІ місце у конкурсі на найкращу публікацію про книгу і бібліотеку.

Максим Лисишин (31МП) - ІІІ місце у міському конкурсі учнівської творчості для учнів 10-11 класів «У нас одне коріння».

Переможці  ІІ етапу Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика: І місце - Вікторія Левченко, Оксана Кобринська - ІІ місце, Анастасія Негрич - ІІ місце.