0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Учителі суспільно-гуманітарного циклу

1119

"Відкриття народжуються там, де закінчуються знання вчителя й починається нове знання учня"

К.Федін 

altНауково-методична тема, над якою працює кафедра:

Усвідомлення єдності мовного та історичного простору українців, виховання національної свідомості та патріотизму шляхом усвідомлення та інтеграції історичних та літературних подій та процесів.

 

Склад кафедри у 2016-2017 н.р.:

  • Струк Любомир Петрович;
  • Партей Роксолана Петрівна;
  • Дячук Світлана Іванівна;
  • Бабюк Іванна Іванівна;
  • Павлюк Надія Володимирівна;
  • Білейчук Дарія Мирославівна;
  • Сандецька Наталія Василівна;
  • Лотиш Ольга Миколаївна.

Досягнення кафедри у 2016-2017 н.р.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ  МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Суботяк Анна, 3Б клас – І місце (вчитель Дідик О.В.)

Левченко Вікторія, 41П група – І місце    (вчитель Дячук С.І.)

Колодій Квітослава, 7А клас – ІІ місце    (вчитель Білейчук Д.М.)

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІ ЕТАПУ  МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Геник Христина, 22М група – І місце    (вчитель Дячук С.І.)

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ПРЕДМЕТІВ

ІСТОРІЯ

Скрипнюк Юлія, 12М група - ІІ місце                                                                       (вчитель Струк Л.П.);

Геник Христина, 21П група - ІІ місце                                                                       (вчитель Павлюк Н.В.);

Беля Марта, 21П група - ІІІ місце                                                                             (вчитель Павлюк Н.В.);

Михайлюк Володимир, 31МП група - ІІІ місце                                                       (вчитель Павлюк Н.В.);

Когут Надія, 41П група - ІІІ місце                                                                             (вчитель Павлюк Н.В.).

ПРАВОЗНАВСТВО

Беля Марта, 21П група - ІІ місце                                                                              

Триф'янчин Дарія, 21П група - ІІ місце                                                                    

Білак Тарас, 31 МП група - ІІ місце                                                                         

Геник Христина, 22М група - ІІІ місце

Джуравець Тарас, 21П група - ІІІ місце                                                                 (вчитель Павлюк Н.В.)

УКРАЇНСЬКА МОВА

Колодій Квітослава, 7А клас – ІІІ місце                                                             (вчитель Білейчук Д.М.)

Левченко Вікторія, 41П група – ІІІ місце                                                             (вчитель Дячук С.І.)

Бойчук Вікторія, 41МІ група – ІІІ місце                                                               (вчитель Дячук С.І.)


Склад кафедри у 2015-2016 н.р.:

  • Варварова Світлана Євгенівна
  • Струк Любомир Петрович;
  • Партей Роксолана Петрівна;
  • Дячук Світлана Іванівна;
  • Баб'юк Іванна Іванівна;
  • Павлюк Надія Володимирівна;
  • Білейчук Дарія Мирославівна;
  • Матейчук Олена Володимирівна;
  • Зінько Тетяна Юріївна;
  • Сандецька Наталія Василівна;
  • Лотиш Ольга Миколаївна.

Досягнення кафедри у 2015-2016 н.р.

Лесюк Христина (41 МП) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Геник Христина (12 М) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Грицьків Христина (22 М) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Бойчук Вікторія (32 МІ) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Левченко Вікторія (31 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Лесюк Христина (41 МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови;

Лесюк Христина (41 МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;

Білак Тарас (22 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;

Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Геник Христина (12 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Музичук Олексій (11 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Струк Надія (22 М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Когут Надія (31 П)- І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Тодорів Уляна (31 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

Тодорів Оксана (31 П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;

Михайлюк Володимир (22 М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; 

Джуравець Тарас (11 П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; 

Геник Христина (12 М) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії. 

Переможці ІІ етапу Міжнародного-мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка:

І місце - Когут Надія, ліцеїстка 31 П групи,

ІІ місце – Лесюк Христина, ліцеїстка 41 МП групи,

ІІ місце – Геник Христина, ліцеїстка 12 М групи,

ІІІ місце – Партей Руслан, ліцеїст 5-Б класу.


Досягнення кафедри у 2014-2015 н.р.

Володимир Михайлюк (12М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

Христина Лесюк (31 МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Олег Бакай (31МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

Віталій Тарасенко (41МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Вікторія Бойчук (21П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Христина Геник (7Б) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Оксана Кобринська (41МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Христина Лесюк (31МП) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Бабіїв Вікторія (41МП) - ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту МАН України у номінації “Українська література”.

ІІ та ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з українознавства (Наталія Волошин (31МП), Остап Павлюк (41МП)).

ІІ та ІІІ місце в інтелектуальному конкурсі «Моя правова освіта» (Остап Павлюк (41МП), Валентина Михальчук (31МП)).

Христина Лесюк (31МП) - І місце у Міжнародномуконкурсі ім. П. Яцика, ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, ІІІ місце у конкурсі на найкращу публікацію про книгу і бібліотеку.

Максим Лисишин (31МП) - ІІІ місце у міському конкурсі учнівської творчості для учнів 10-11 класів «У нас одне коріння».

Переможці  ІІ етапу Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика: І місце - Вікторія Левченко, Оксана Кобринська - ІІ місце, Анастасія Негрич - ІІ місце.