0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Проект СЕЕН

Старт проекту СЕЕН

У Коломийському ліцеї №9 стартував проект з впровадження програми розвитку м'яких навичок СЕЕН: соціально-емоційного і етичного навчання.

Детальніше: за посиланням.

0217

На уроці СЕЕН у 3А (класний керівник Малярчук І.Р.) та 4В (класний керівник Гандурська Д.П.) класах учні вивчали базові людські потреби - жити, любити, навчатися і бути щасливими. Проведення заняття дало розуміння того, що важливою передумовою для виховання емпатії та співпереживання для себе та інших є визначення власних цінностей.

0127

Нам нескладно побачити доброту в зовнішніх проявах — наприклад, поділитися з кимось їжею чи грошима, сказати щось хороше або допомогти підвестися тому, хто впав. Утім, якщо за цими вчинками стоять наміри використати цю людину у власних цілях, тоді це не є щира доброта чи сердечна допомога.

Сьогодні на виховній годині ліцеїсти 7Б класу (класний керівник Борисевич Л.А.) говорили про те, що доброту потрібно виховувати зсередини, що добро — це більше, ніж дії — це стан розуму й серця, щирий намір допомогти іншій людині заради її щастя.
#СЕЕН

1227

6-А клас (класний керівник Зіміна Е.В.) продовжує розвивати м'які навички у проекті СЕЕН.

На виховній годині акцентували увагу на розумінні поняття щирого співпереживання та ділилися своїми думками в групах.
#СЕЕН

1220


Саме за такими ключовими словами проводяться уроки СЕЕН.
На цьому уроці учні 3-В класу (класний керівник Волощук Х.П.) ознайомлювалися із таким почуттям, як співпереживання іншим. Використовуючи різні сценарії, діти усвідомлюють, що саме хорошими якостями вони схожі між собою.
#СЕЕН