0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Проект СЕЕН

Старт проекту СЕЕН

У Коломийському ліцеї №9 стартував проект з впровадження програми розвитку м'яких навичок СЕЕН: соціально-емоційного і етичного навчання.

Детальніше: за посиланням.

0713

Детальніше за покликанням.

0702

0524

СЕЕН-соціально-емоційне та етичне навчання, це інструмент розвитку м'яких навичок: уміння комунікувати, співпереживати собі й іншим, керувати емоціями, працювати в команді, креативно і критично мислити.

Пілотування програми СЕЕН в Україні відбувається на базі 26 шкіл в рамках загальнонаціонального експерименту за участі Інституту модернізації змісту освіти, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук.

Коломийський ліцей 9 вже другий рік поспіль успішно впроваджує Програму СЕЕН. Саме про результати впровадження йшла мова на онлайн інтервізійній зустрічі координаторки проєкту СЕЕН пані Тетяни Дрожжиної з директором ліцею Пасічною Г.М., адміністрацією та вчителями, які залучені до проєкту. Переглянувши відео занять СЕЕН, які попередньо були надіслані команді СЕЕН, п.Тетяна відзначила кропітку працю вчителів, креатив, зростання, взаємодію та довіру, яка простежувалась між учнівством та педагогами під час занять.

Було надзвичайно приємно слухати слова подяки, від координаторки проєкту п.Тетяни Дрожжиної на адресу директора, адміністрації, вчительства, учнівства та батьків за підтримку проєкту СЕЕН. Тому навчання для розуму та серця такий актуальний для української освіти продовжує свій шлях в стінах ліцею.

Щиро вдячні команді Ed Camp Ukraine за довіру, дякуємо нашим координаторам та натхненникам за розуміння, підтримку та співпрацю у впровадженні СЕЕН.

0219

Сьогодні,19.02.2021р. відбувся перший інтервізійний вебінар проєкту СЕЕН, упродовж якого обмінювалися досвідом школи-учасники.

Як часто ви спілкуєтесь з батьками щодо СЕЕН
Як це відбувається: індивідуально чи у батьківському колективі?
Чи цікавляться батьки успіхами та досягненнями їхніх дітей щодо СЕЕН?
Чого не вистачає у системі роботи з батьківством щодо СЕЕН?
Щоб ви порадили учителькам/-ям запровадити у систему роботи з батьківством за СЕЕН задля зміцнення спільних зусиль щодо розвитку їхніх дітей?

ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ І КОМАНДА ВЧИТЕЛІВ ЛІЦЕЮ №9.