0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Графік роботи гуртків і секцій

Графік факультативних занять на І семестр 2017-2018 н.р.

Факультативні заняття на І семестр 2017-2018 н.р.

Гуртки і секції

Графік роботи гуртків і секцій на ІІ семестр 2016-2017 н.р.

ПІБ керівника Назва гуртка

         Час проведення

Павлище Я.Р. Танцювальний гурток "Веселка"

Понеділок   14.30-16.45

 Середа        14-30-16.45

 Четвер        14.30 -16.45
Векерик Н.В. Вокальний гурток

Понеділок

13.25-14.25 (соло)

Вівторок

14.25-15.25 (ансамбль хлопців)

15.25-16.25 (хор 1 гр.)

16.25-17.25( соло)

Середа

13.25-14.25 (ансамбль молодших класів)

15.25-16.25 (ансамбль дівчат)

Четвер

14.25-15.25 (хор 2 гр.)

П'ятниця

13.25-14.25 (ансамбль молодших класів)

14.25-15.25 (ансамбль хлопців)
Бабинюк І.І. "Патріот"

Вівторок 14.30-17.00

Четвер 14.30-16.30
Семин В.А. "Патріот"

Понеділок 14.30 -16.30

П’ятниця  14.30 - 17.00

Макарчук В.В. Спортивна секція "Волейбол" Середа 15.15-17.15
Малярчук Р.М. Спортивна секція "Футбол" Вівторок 15.15-17.15
Вітенко М.Ф. Спортивна секція "Баскетбол" Четвер 15.15-17.15

 

Графік роботи гуртків і секцій на І семестр 2016-2017 н.р.

ПІБ керівника Назва гуртка Час проведення
Павлище Я.Р. Танцювальний гурток "Веселка"

  Понеділок 14.30-16.45       Середа     14-30-16.45         Четвер      14.30-16.45

Векерик Н.В. Вокальний гурток

Вівторок

15.25-16.25 (хор 1 гр.)

16.25-17.25 (соло)

Середа

14.25-15.25 (ансамбль хлопців)

15.25-16.25 (ансамбль дівчат)

Четвер

13.25-14.25 (ансамбль мол.класів)

15.25-16.25 (хор 2 гр.)

П'ятниця

13.25-14.25 (ансамбль мол.класів)

14.25-15.25 (ансамбль хлопців)

15.25-16.25( соло)

Бабинюк І.І. "Патріот"

Вівторок 14.30-17.00

Четвер 14.30-16.30
Семин В.А. "Патріот"

Понеділок 14.30 -16.30

П’ятниця  14.30 - 17.00

Макарчук В.В. Спортивна секція "Волейбол" Середа 15.15 - 17.15
Малярчук Р.М. Спортивна секція "Футбол"

Вівторок 15.15-17.15

Вітенко М.Ф. Спортивна секція "Баскетбол" Четвер 15.15 - 17.15

 

Графік роботи гуртків і секцій Коломийського навчально-виховного комплексу №9 «Школа - природничо – математичний ліцей» на І семестр 2015-2016 н.р.

Танцювальний гурток «Веселка» (бальні танці)

Керівник: Павлище Я.Р.

Понеділок    14.30-16.45

Середа         14-30-16.45

Четвер          14.30-16.45

Вокальний гурток

Керівник: Векерик Н.В.

Понеділок

13.35-14.35 (ансамбль мол. класів)

14.35-15.35 (соло)

15.35-16.35 (ансамбль ст.. класів)

Середа

10.40-11.40 (підготовча група)

13.35-14.35 (ансамбль мол. класів)

15.20-16.20 (хор 1 група)

Четвер

15.30-16.30(ансамбль ст..класів)

П'ятниця

14.35-15.35 (соло)

15.35-16.35( хор 2 група)

«Патріот»

Керівники: Гаврилюк У.В., Башко Р.Я.

Понеділок 13.35-15.35

Вівторок    13.35-15.35

Середа     13.35-16.05

Четвер      13.35-16.05

Спортивна секція "Волейбол"

Керівник: Макарчук В.В.

Пятниця    14.30-16.30

Спортивна секція "Футбол"

Керівник: Малярчук Р.М.

Вівторок    14.30-16.30

Спортивна секція «Баскетбол»

Керівник: Вітенко М.Ф.

Середа     14.30-16.30

Шаховий гурток

Керівник: Слободян В.Ф.

Вівторок   15.00    

Четвер      15.00

«Юні квітникарі»

Керівник: Зелик Н.В.

Вівторок 13.30-15.45 (І група), 15.50-18.05 (ІІІ група)

Середа 13.30-15.45 (І група)

Четвер 13.30-15.45 (ІІ група), 15.50-18.05 (ІІІ група)

П’ятниця  13.30-15.45 ( ІІ група)