0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Курси підвищення кваліфікації

План-графік курсів підвищення кваліфікації вчителів Коломийського ліцею №9

ПІБ

Дата початку курсу

Дата завершен-ня курсу

Код курсу

Назва варіанту

Назва курсу

Александрук Наталія Іванівна

2020-03-25

2020-03-27

УПК5/06

Варіант 5 (УПК)

Учителі початкових класів

Бабюк Ганна Євгеніївна

2020-03-25

2020-03-27

УПК5/06

Варіант 5 (УПК)

Учителі початкових класів

Бабюк Іванна Іванівна

2020-02-17

2020-02-19

УУМ1/02

Варіант 1 (УУМ)

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Білейчук Дарія Мирославівна

2020-04-21

2020-04-23

УУМ5/04

Варіант 5 (УУМ)

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Бойченко Валентина Валеріївна

2020-04-09

2020-04-13

УМ3/04

Варіант 3 (УМ)

Учителі (викладачі) математики, керівники гуртка

Бойченко Валентина Валеріївна

2019-04-22

2019-04-24

УМ/01

Учителі (виклада-чі) матема-тики, керівники гуртка

Учителі (викладачі) математики, керівники гуртка

Бойчук Тетяна Анатоліївна

2020-12-07

2020-12-09

УАМ4/11

Варіант 4 (УАМ)

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Бонарева Світлана Олександрів-на

2020-06-23

2020-06-25

УБЕ4/04

Варіант 4 (УБЕ)

Учителі (викладачі) біології і екології, керівники гуртків

Бонарева Світлана Олександрів-на

2020-01-16

2020-01-20

УОЗ1/01

Варіант 1 (УОЗ)

Учителі (викладачі) основ здоров’я, керівники гуртка

Бонарева Світлана Олександрів-на

2019-06-24

2019-06-26

УБ/01

Учителі (викладачі) біології, керівники гуртка

Учителі (викладачі) біології, керівники гуртка

Бонарева Світлана Олександрів-на

2019-06-10

2019-06-12

УБ/01

Учителі (викладачі) біології, керівники гуртка

Учителі (викладачі) біології, керівники гуртка

Борисевич Ліля Анатоліївна

2020-05-04

2020-05-06

УІІТ2/04

Варіант 2 (УІІТ)

Учителі (викладачі) інформатики і інформаційних технологій, керівники гуртків

Бортейчук Вікторія Валентинівна

2020-03-11

2020-03-13

УАМ2/04

Варіант 2 (УАМ)

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Бутюк Ірина Миколаївна

2020-01-13

2020-01-15

УПК2/01

Варіант 2 (УПК)

Учителі початкових класів

Васкул Оксана Миколаївна

2020-11-05

2020-11-09

ВГПД4/07

Варіант 4 (ВГПД)

Вихователі груп подовженого дня

Васкул Оксана Миколаївна

2020-09-28

2020-09-30

УПК2/23

Варіант 2 (УПК)

Учителі початкових класів

Вередюк Антоніна Леонідівна

2020-12-07

2020-12-09

УОМ4/03

Варіант 4 (УОМ)

Учителі (викладачі) образотворчого мистецтва, мистецтва, художньої культури, керівники гуртків

Віблий Микола Павлович

2020-02-20

2020-02-24

УММ4/02

Варіант 4 (УММ)

Учителі (викладачі) музичного мистецтва, мистецтва, художньої культури, керівники гуртків художньо-естетичного профілю

Візерканюк Тарас Федорович

2020-05-18

2020-05-20

УМ1/06

Варіант 1 (УМ)

Учителі (викладачі) математики, керівники гуртка

Візерканюк Тарас Федорович

2020-01-27

2020-01-29

УІІТ2/01

Варіант 2 (УІІТ)

Учителі (викладачі) інформатики і інформаційних технологій, керівники гуртків

Візерканюк Тарас Федорович

2019-06-18

2019-06-20

УІ/01

Учителі (викладачі) інформатики, керівники гуртка

Учителі (викладачі) інформатики, керівники гуртка

Візерканюк Тарас Федорович

2019-04-15

2019-04-17

УМ/01

Учителі (викладачі) математики, керівники гуртка

Учителі (викладачі) математики, керівники гуртка

Вінтонюк Тетяна Ігорівна

2020-03-25

2020-03-27

УПК5/06

Варіант 5 (УПК)

Учителі початкових класів

Вітенко Микола Федорович

2020-03-19

2020-03-23

УФК1/03

Варіант 1 (УФК)

Учителі (викладачі), інструктори фізичної культури та ЛФК, керівники гуртків

Волощук Христина Петрівна

2020-03-16

2020-03-18

УПК2/07

Варіант 2 (УПК)

Учителі початкових класів

Гавука Надія Іванівна

2020-01-13

2020-01-15

УМ2/01

Варіант 2 (УМ)

Учителі (викладачі) математики, керівники гуртка

Галайчук Уляна Ярославівна

2020-01-13

2020-01-15

ВГПД3/01

Варіант 3 (ВГПД)

Вихователі груп подовженого дня

Галайчук Уляна Ярославівна

2019-11-04

2019-11-06

ВГПД/01

Вихователі груп подовженого дня

Вихователі груп подовженого дня

Гандурська Дзвенислава Петрівна

2020-03-27

2020-03-31

УПК1/08

Варіант 1 (УПК)

Учителі початкових класів

Гандурська Дзвенислава Петрівна

2019-06-05

2019-06-07

УПК/01

Учителі початкових класів

Учителі початкових класів

Горецька Галина Володимирівна

2020-04-21

2020-04-23

УМ1/05

Варіант 1 (УМ)

Учителі (викладачі) математики, керівники гуртка

Григорів Марта Юріївна

2020-02-06

2020-02-10

УПМ1/01

Варіант 1 (УПМ)

Учителі (викладачі) польської мови, керівники гуртка

Гулик Людмила Миколаївна

2020-01-20

2020-01-22

УХ3/01

Варіант 3 (УХ)

Учителі (викладачі) хімії, керівники гуртка

Гургула Галина Ярославівна

2020-10-05

2020-10-07

УФІА1/04

Варіант 1 (УФІА)

Учителі (викладачі) фізики і астрономії, керівники гуртків

Гуцуляк Тетяна Василівна

2020-10-19

2020-10-21

КЗЗСО4/07

Варіант 1 (КЗЗСО4)

Керівники ЗЗСО (Заклад освіти як простір освітніх можливостей)

Гуцуляк Тетяна Василівна

2020-04-21

2020-04-23

УГЕ5/02

Варіант 5 (УГЕ)

Учителі (викладачі) географії і економіки, керівники гуртків

Денисюк Любомир Васильович

2020-10-13

2020-10-16

УІСП1/07

Варіант 1 (УІСП)

Учителі (викладачі) історії, правознавства, громадянської освіти, філософії та керівники гуртків

Денисюк Любомир Васильович

2020-05-04

2020-05-06

ЗДВР1/03

Варіант 1 (ЗДВР)

Заступники директорів ЗЗСО з виховної роботи

Джуравець Роман Володимирович

2020-02-11

2020-02-13

УП1/02

Варіант 1 (УП)

Учителі (викладачі) природознавства, керівники гуртка

Джуравець Роман Володимирович

2020-01-13

2020-01-15

УГЕ2/01

Варіант 2 (УГЕ)

Учителі (викладачі) географії і економіки, керівники гуртків

Дідик Ольга Володимирівна

2020-10-09

2020-10-13

УПК5/19

Варіант 5 (УПК)

Учителі початкових класів

Дундяк Оксана Любомирівна

2020-10-06

2020-10-08

УПК3/17

Варіант 3 (УПК)

Учителі початкових класів

Дундяк Оксана Любомирівна

2020-01-27

2020-01-29

УІІТ2/01

Варіант 2 (УІІТ)

Учителі (викладачі) інформатики і інформаційних технологій, керівники гуртків

Дяків Белла Абрамівна

2020-03-02

2020-03-06

БЗЗСО/02

Варіант 1 (БЗЗСО)

Бібліотекарі закладів освіти

Дячук Світлана Іванівна

2020-05-04

2020-05-06

УУМ4/05

Варіант 4 (УУМ)

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Зіміна Еліна Василівна

2020-06-23

2020-06-25

УЗЛ2/05

Варіант 2 (УЗЛ)

Учителі (викладачі) зарубіжної літератури, керівники гуртка

Зіміна Еліна Василівна

2020-05-21

2020-05-25

УОМ4/01

Варіант 4 (УОМ)

Учителі (викладачі) образотворчого мистецтва, мистецтва, художньої культури, керівники гуртків

Калинчук Галина Миколаївна

2020-12-01

2020-12-03

ВГПД4/09

Варіант 4 (ВГПД)

Вихователі груп подовженого дня

Калинчук Галина Миколаївна

2020-06-01

2020-06-05

БЗЗСО/07

Варіант 1 (БЗЗСО)

Бібліотекарі закладів освіти

Каратник Дзвенислава Ігорівна

2020-12-14

2020-12-16

ВГПД4/10

Варіант 4 (ВГПД)

Вихователі груп подовженого дня

Каратник Дзвенислава Ігорівна

2020-04-06

2020-04-08

УУМ3/03

Варіант 3 (УУМ)

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Книгницька Людмила Олексіївна

2020-04-21

2020-04-23

УФІА1/03

Варіант 1 (УФІА)

Учителі (викладачі) фізики і астрономії, керівники гуртків

Ковтуник Лілія Петрівна

2020-05-21

2020-05-25

УТНТО4/02

Варіант 4 (УТНТО)

Учителі (викладачі) трудового навчання, технології (обслуговуючі види праці), майстри виробничого навчання, креслення, керівники гуртків

Ковтуник Лілія Петрівна

2020-04-28

2020-04-30

УПК1/11

Варіант 1 (УПК)

Учителі початкових класів

Костинюк Марія Михайлівна

2020-10-27

2020-10-29

УОЗ1/04

Варіант 1 (УОЗ)

Учителі (викладачі) основ здоров’я, керівники гуртка

Костинюк Марія Михайлівна

2020-01-17

2020-01-21

УБЕ2/01

Варіант 2 (УБЕ)

Учителі (викладачі) біології і екології, керівники гуртків

Костинюк Марія Михайлівна

2019-06-24

2019-06-26

УБ/01

Учителі (викладачі) біології, керівники гуртка

Учителі (викладачі) біології, керівники гуртка

Курчій Світлана Василівна

2020-04-06

2020-04-08

УПК3/08

Варіант 3 (УПК)

Учителі початкових класів

Курчій Світлана Василівна

2020-03-02

2020-03-04

КЗЗСО4/02

Варіант 1 (КЗЗСО4)

Керівники ЗЗСО (Заклад освіти як простір освітніх можливостей)

Курчій Соломія Дмитрівна

2020-10-05

2020-10-07

УАМ2/10

Варіант 2 (УАМ)

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Кучірка Галина Петрівна

2020-04-14

2020-04-16

УПК3/09

Варіант 3 (УПК)

Учителі початкових класів

Кушка Надія Йосипівна

2020-05-18

2020-05-20

УХ3/04

Варіант 3 (УХ)

Учителі (викладачі) хімії, керівники гуртка

Лапшин Анатолій Сергійович

2020-11-02

2020-11-04

УФК1/07

Варіант 1 (УФК)

Учителі (викладачі), інструктори фізичної культури та ЛФК, керівники гуртків

Левченко Ірина Вікторівна

2020-03-02

2020-03-04

УПК5/03

Варіант 5 (УПК)

Учителі початкових класів

Лисишин Мар’яна Василівна

2020-09-15

2020-09-17

КЗЗСО3/05

Варіант 1 (КЗЗСО3)

Керівники ЗЗСО (Дизайн сучасного освітнього простору ЗЗСО)

Лисишин Мар’яна Василівна

2020-09-07

2020-09-09

УАМ4/06

Варіант 4 (УАМ)

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Лисишина Ганна Геогріївна

2020-03-05

2020-03-10

УМ1/02

Варіант 1 (УМ)

Учителі (викладачі) математики, керівники гуртка

Лотиш Ольга Михайлівна

2020-04-14

2020-04-16

УУМ2/05

Варіант 2 (УУМ)

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Лотиш Ольга Михайлівна

2019-09-30

2019-10-02

УУМ/01

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Луканюк Діана Віталіївна

2020-10-08

2020-10-12

УПМ1/02

Варіант 1 (УПМ)

Учителі (викладачі) польської мови, керівники гуртка

Макарчук Володимир Васильович

2020-04-14

2020-04-16

УФК1/04

Варіант 1 (УФК)

Учителі (викладачі), інструктори фізичної культури та ЛФК, керівники гуртків

Малярчук Ірина Романівна

2020-04-17

2020-04-22

УПК5/08

Варіант 5 (УПК)

Учителі початкових класів

Малярчук Роман Любомирович

2020-02-11

2020-02-13

УХЕ1/01

Варіант 1 (УХЕ)

Учителі (викладачі) основ християнської етики, керівники гуртка

Малярчук Роман Миколайович

2020-10-13

2020-10-16

УФК1/05

Варіант 1 (УФК)

Учителі (викладачі), інструктори фізичної культури та ЛФК, керівники гуртків

Матейчук Олена Володимирівна

2020-09-07

2020-09-09

УЗЛ5/04

Варіант 5 (УЗЛ)

Учителі (викладачі) зарубіжної літератури, керівники гуртка

Матейчук Олена Володимирівна

2020-03-05

2020-03-10

ПР1/02

Варіант 1 (ПР)

Практичні психологи, викладачі психологічних дисциплін

Мелих Владислав Володимирович

2020-10-19

2020-10-21

УФК1/06

Варіант 1 (УФК)

Учителі (викладачі), інструктори фізичної культури та ЛФК, керівники гуртків

Мельничук Наталія Зеновіївна

2020-12-14

2020-12-16

ВГПД4/10

Варіант 4 (ВГПД)

Вихователі груп подовженого дня

Мельничук Наталія Зеновіївна

2020-10-26

2020-10-28

УПК2/27

Варіант 2 (УПК)

Учителі початкових класів

Мельничук Наталія Зеновіївна

2019-11-19

2019-11-20

ВГПД/01

Вихователі груп подовженого дня

Вихователі груп подовженого дня

Мельничук Наталія Зеновіївна

2019-11-18

2019-11-20

ВГПД/01

Вихователі груп подовженого дня

Вихователі груп подовженого дня

Мельничук Уляна Василівна

2020-12-01

2020-12-03

ВГПД4/09

Варіант 4 (ВГПД)

Вихователі груп подовженого дня

Мельничук Уляна Василівна

2020-04-09

2020-04-13

УПК2/13

Варіант 2 (УПК)

Учителі початкових класів

Олексюк Леся Іванівна

2020-04-28

2020-04-30

УУМ1/05

Варіант 1 (УУМ)

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Олексюк Леся Іванівна

2020-01-16

2020-01-20

ПО1/01

Варіант 1 (ПО)

Педагоги-організатори ЗЗСО

Павлище Ярослав Романович

2020-12-01

2020-12-10

КГПОАК/02

Варіант 1 (КГПОАК)

Керівники гуртків ЗПО та ЗЗСО (музичного, хореографічного, драматичного профілів) акомпоніатори, концертмейстери

Павлюк Людмила Василівна

2020-04-14

2020-04-16

УАМ2/05

Варіант 2 (УАМ)

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Павлюк Людмила Василівна

2019-11-13

2019-11-15

УАМ/01

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Павлюк Надія Володимирівна

2020-01-21

2020-01-23

УІСП2/01

Варіант 2 (УІСП)

Учителі (викладачі) історії, правознавства, громадянської освіти, філософії та керівники гуртків

Партей Роксолана Петрівна

2020-04-14

2020-04-16

УУМ2/05

Варіант 2 (УУМ)

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Партей Роксолана Петрівна

2020-03-19

2020-03-23

КЗЗСО2/03

Варіант 1 (КЗЗСО2)

Керівники ЗЗСО (Ефективне управління ЗЗСО в умовах освітніх трансформацій)

Пасічна Ганна Миколаївна

2020-10-13

2020-10-16

КЗЗСО3/06

Варіант 1 (КЗЗСО3)

Керівники ЗЗСО (Дизайн сучасного освітнього простору ЗЗСО)

Пасічна Ганна Миколаївна

2020-04-14

2020-04-16

УМ4/04

Варіант 4 (УМ)

Учителі (викладачі) математики, керівники гуртка

Пасічна Ганна Миколаївна

2019-10-21

2019-10-23

КЗЗСО1/01

Керівники ЗЗСО (Орієнтовні напрями діяльності керівника ЗЗСО)

Керівники ЗЗСО (Орієнтовні напрями діяльності керівника ЗЗСО)

Підлісецький Роман Михайлович

2020-03-05

2020-03-10

УТНТО5/01

Варіант 5 (УТНТО)

Учителі (викладачі) трудового навчання, технології (обслуговуючі види праці), майстри виробничого навчання, креслення, керівники гуртків

Підлісецький Роман Михайлович

2020-01-16

2020-01-20

УОМ1/01

Варіант 1 (УОМ)

Учителі (викладачі) образотворчого мистецтва, мистецтва, художньої культури, керівники гуртків

Плекан Тетяна Миколаївна

2020-10-19

2020-10-21

УАМ2/11

Варіант 2 (УАМ)

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Роздайбіда Світлана Федорівна

2020-04-17

2020-04-22

УПК5/08

Варіант 5 (УПК)

Учителі початкових класів

Роздайбіда Світлана Федорівна

2019-06-05

2019-06-07

УПК/01

Учителі початкових класів

Учителі початкових класів

Рудик Мирослава Тарасівна

2020-03-02

2020-03-04

УПК5/03

Варіант 5 (УПК)

Учителі початкових класів

Савчук Наталія Анатоліївна

2020-12-14

2020-12-16

ВГПД4/10

Варіант 4 (ВГПД)

Вихователі груп подовженого дня

Сандецька Наталія Василівна

2020-05-26

2020-05-28

УУМ4/06

Варіант 4 (УУМ)

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Сандецька Наталія Василівна

2020-01-13

2020-01-15

УЗЛ2/01

Варіант 2 (УЗЛ)

Учителі (викладачі) зарубіжної літератури, керівники гуртка

Семин Вікторія Андріївна

2020-12-01

2020-12-03

УАМ2/14

Варіант 2 (УАМ)

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Семин Вікторія Андріївна

2020-03-02

2020-03-04

СП2/01

Варіант 2 (СП)

Соціальні педагоги, керівники гуртка

Сербенюк Олександра Василівна

2020-01-13

2020-01-15

УПК2/01

Варіант 2 (УПК)

Учителі початкових класів

Слижук Вікторія Василівна

2020-12-14

2020-12-16

ВГПД4/10

Варіант 4 (ВГПД)

Вихователі груп подовженого дня

Сморжанюк Наталія Дмитрівна

2020-05-18

2020-05-20

УП1/06

Варіант 1 (УП)

Учителі (викладачі) природознавства, керівники гуртка

Сморжанюк Наталія Дмитрівна

2020-01-16

2020-01-20

УОЗ1/01

Варіант 1 (УОЗ)

Учителі (викладачі) основ здоров’я, керівники гуртка

Сморжанюк Наталія Дмитрівна

2019-06-10

2019-06-12

УБ/01

Учителі (викладачі) біології, керівники гуртка

Учителі (викладачі) біології, керівники гуртка

Сморжанюк Наталія Дмитрівна

2019-05-06

2019-05-08

УХ/01

Учителі (викладачі) хімії, керівники гуртка

Учителі (викладачі) хімії, керівники гуртка

Стадник Світлана Степанівна

2020-05-21

2020-05-25

УТНТО4/02

Варіант 4 (УТНТО)

Учителі (викладачі) трудового навчання, технології (обслуговуючі види праці), майстри виробничого навчання, креслення, керівники гуртків

Стадник Світлана Степанівна

2019-05-28

2019-05-30

УТНО/01

Учителі (викладачі) трудового навчання, технологій (обслуговуючі види праці), керівники гуртків

Учителі (викладачі) трудового навчання, технологій (обслуговуючі види праці), керівники гуртків

Стефанців Марина Іванівна

2020-03-16

2020-03-18

УУМ2/03

Варіант 2 (УУМ)

Учителі (викладачі) української мови і літератури, керівники гуртка

Стефанців Тетяна Валеріївна

2020-04-14

2020-04-16

УФК1/04

Варіант 1 (УФК)

Учителі (викладачі), інструктори фізичної культури та ЛФК, керівники гуртків

Струк Любомир Петрович

2020-12-14

2020-12-16

УІСП4/09

Варіант 4 (УІСП)

Учителі (викладачі) історії, правознавства, громадянської освіти, філософії та керівники гуртків

Струк Любомир Петрович

2019-10-23

2019-10-25

УІС/01

Учителі (викладачі) історії та суспільствознавчих предметів (етики, правознавства, громадянської освіти, основ філософії, предмета «Людина і світ»), керівники гуртків

Учителі (викладачі) історії та суспільствознавчих предметів (етики, правознавства, громадянської освіти, основ філософії, предмета «Людина і світ»), керівники гуртків

Трохимчук Оксана Василівна

2020-11-10

2020-11-12

УАМ2/13

Варіант 2 (УАМ)

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Трохимчук Оксана Василівна

2019-11-11

2019-11-13

УАМ/01

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Учителі (викладачі) англійської мови, керівники гуртка

Хмарук Олександра Миколаївна

2020-04-17

2020-04-22

УПК5/08

Варіант 5 (УПК)

Учителі початкових класів

Чебан Алла Миколаївна

2020-01-21

2020-01-23

УПК2/02

Варіант 2 (УПК)

Учителі початкових класів

Щеголь Людмила Миколаївна

2020-02-06

2020-02-10

УПК2/05

Варіант 2 (УПК)

Учителі початкових класів

Яківчук Наталія Федорівна

2020-04-09

2020-04-13

УПК1/10

Варіант 1 (УПК)

Учителі початкових класів

Яківчук Наталія Федорівна

2019-06-05

2019-06-07

УПК/01

Учителі початкових класів

Учителі початкових класів

Якуб’як Ганна Василівна

2020-10-22

2020-10-26

УГЕ2/07

Варіант 2 (УГЕ)

Учителі (викладачі) географії і економіки, керівники гуртків