0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Призери олімпіад та конкурсів

2016-2017 н.р.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ПРЕДМЕТІВ

ЕКОЛОГІЯ

Тринога Олеся, 31МП група - ІІІ місце                                                                   (вчитель Костинюк М.М.);

Когут Надія, 41П група - ІІІ місце                                                                           (вчитель Бонарєва С.О.).

МАТЕМАТИКА

Александрук Олександр, 41МІ група - ІІІ місце                                                        (вчитель Гавука Н.І.)

ФІЗИКА

Васкул Микола, 41МІ група – ІІІ місце  

Гуцуляк Володимир, 12М група – ІІІ місце  

Мельничук Роман, 22М група – ІІІ місце  

                                             (вчитель Гургула Г.Я.)

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ  МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Суботяк Анна, 3Б клас – І місце (вчитель Дідик О.В.)

Левченко Вікторія, 41П група – І місце    (вчитель Дячук С.І.)

Колодій Квітослава, 7А клас – ІІ місце    (вчитель Білейчук Д.М.)

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІІ ЕТАПУ  МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Геник Христина, 22М група – І місце    (вчитель Дячук С.І.)

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ПРЕДМЕТІВ

ІСТОРІЯ

Скрипнюк Юлія, 12М група - ІІ місце                                                                       (вчитель Струк Л.П.);

Геник Христина, 21П група - ІІ місце                                                                       (вчитель Павлюк Н.В.);

Беля Марта, 21П група - ІІІ місце                                                                             (вчитель Павлюк Н.В.);

Михайлюк Володимир, 31МП група - ІІІ місце                                                       (вчитель Павлюк Н.В.);

Когут Надія, 41П група - ІІІ місце                                                                             (вчитель Павлюк Н.В.).

ХІМІЯ

 Сутиська Ксенія, 21П група - І місце                                                                     (вчитель Гулик Л.М.)

Примаченко Юлія, 31МП група - І місце                                                                 (вчитель Кушка Н.Й.)

Когут Надія, 41П група - І місце                                                                               (вчитель Гулик Л.М.)

Цвік Юлія, 11П група - ІІ місце                                                                                  (вчитель Кушка Н.Й.)

Музичук Олексій, 21П група - ІІ місце                                                                     (вчитель Гулик Л.М.)

Тодорів Оксана, 41П група - ІІ місце                                                                       (вчитель Гулик Л.М.)

Кушка Станіслав, 7А клас - ІІІ місце                                                                        (вчитель Кушка Н.Й.)

МАТЕМАТИКА

Михайлюк Володимир, 31МП група - І місце                                                         (вчитель Лисишина Г.Г.)

Александрук Олександр, 41МІ група - І місце                                                        (вчитель Гавука Н.І.)

Харченко Арсен, 41МІ група - ІІ місце                                                                      (вчитель Гавука Н.І.)

Довжук Володимир, 7А клас - ІІ місце                                                                     (вчитель Лисишина Г.Г.)

Вознюк Катерина, 31МП група - ІІ місце                                                                  (вчитель Лисишина Г.Г.)

Дученко Арсен, 6В клас - ІІ місце                                                                             (вчитель Гавука Н.І.)

Романюк Віталій, 6А клас - ІІ місце                                                                          (вчитель Бойченко В.В.)

Новіцький Едвард, 7А клас - ІІІ місце                                                                     (вчитель Лисишина Г.Г.)

Гуцуляк Володимир, 12М група - ІІІ місце                                                              (вчитель Лисишина Г.Г.)

ПРАВОЗНАВСТВО

Беля Марта, 21П група - ІІ місце                                                                              

Триф'янчин Дарія, 21П група - ІІ місце                                                                    

Білак Тарас, 31 МП група - ІІ місце                                                                         

Геник Христина, 22М група - ІІІ місце

Джуравець Тарас, 21П група - ІІІ місце                                                                 (вчитель Павлюк Н.В.)

ФІЗИКА

Васкул Микола, 41МІ група – І місце  

Гуцуляк Володимир, 12М група – ІІ місце  

Мельничук Роман, 22М група – ІІ місце  

Михайлюк Володимир, 31МП група – ІІІ місце                                                  (вчитель Гургула Г.Я.)

ЕКОЛОГІЯ

Тринога Олеся, 31МП група - І місце                                                                   (вчитель Костинюк М.М.);

Когут Надія, 41П група - ІІ місце                                                                           (вчитель Бонарєва С.О.).

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Романюк Соломія, 11П група - ІІ місце                                                                (вчитель Павлюк Л.В.),

Брюх Даніель, 31МП група - ІІІ місце                                                                  (вчитель Павлюк Л.В.).

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Васкул Микола, 41МІ група - ІІ місце                                                                  (вчитель Борисевич Л.А.)

Жирош Ілля, 31МП група - ІІІ місце                                                                     (вчитель Візерканюк Т.Ф.)

ГЕОГРАФІЯ

Михайлюк Володимир, 31МП група -ІІ місце                                                    (вчитель Якуб'як Г.В.);

УКРАЇНСЬКА МОВА

Колодій Квітослава, 7А клас – ІІІ місце                                                             (вчитель Білейчук Д.М.)

Левченко Вікторія, 41П група – ІІІ місце                                                             (вчитель Дячук С.І.)

Бойчук Вікторія, 41МІ група – ІІІ місце                                                               (вчитель Дячук С.І.)

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Терлецький Микола, 21П група – І місце                                                            (вчитель Підлісецький Р.М.)

АСТРОНОМІЯ

Михайлюк Володимир, 31МП група – ІІІ місце                                                   (вчитель Гургула Г.Я.)

ЕКОНОМІКА

Грицьків Христина, 31МП група – ІІ місце                                                          (вчитель Гуцуляк Т.В.)

БІОЛОГІЯ

Музичук Олексій, 21П група – І місце                                                                  (вчитель Бонарєва С.О.)

Сутиська Ксенія, 21П група – І місце                                                                   (вчитель Бонарєва С.О.)

Симчич Марія, 31МП група – ІІ місце                                                                   (вчитель Костинюк М.М.)

Мизюк Ірина, 41П група – ІІ місце                                                                         (вчитель Бонарєва С.О.)

Бурак Юлія, 11П група – ІІ місце                                                                           (вчитель Бонарєва С.О.)

Тодорів Оксана, 41П група – ІІІ місце                                                                  (вчитель Бонарєва С.О.)

Гуцуляк Володимир, 12М група – ІІІ місце                                                          (вчитель Костинюк М.М.)

Скрипнюк Юлія, 12М група – ІІІ місце                                                                   (вчитель Костинюк М.М.)

2015-2016 н.р.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів:

Александрук Олександр (32 МІ) - ІІІ місце з математики;

Струк Надія (22 М) - ІІІ місце з математики.

Лесюк Христина (41 МП) - ІІ місцем з української мови.

Михайлюк Володимир (22 М) - ІІІ місце з географії.

Переможці ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка:

І місце - Когут Надія, ліцеїстка 31 П групи,

ІІ місце – Лесюк Христина, ліцеїстка 41 МП групи,

ІІ місце – Геник Христина, ліцеїстка 12 М групи,

ІІІ місце – Партей Руслан, ліцеїст 5-Б класу.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів:

Грицьків Христина (22 М) - І місце з економіки;

Дячук Андрій (32 П) - ІІІ місце з англійської мови;

Андрусяк Юрій (7-А клас) - ІІІ місце з фізики;

Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце з фізики;

Харченко Арсен (31 МІ) - ІІІ місце з фізики;

Лисишин Максим (41 МП) - ІІ місце з фізики;

Сутиська Ксенія (11 П) - І місце з біології;

Музичук Олексій (11 П) - І місце з біології;

Михальчук Валентина (41 МП) - І місце з біології;

Мизюк Ірина (31 П) - ІІ місце з біології;

Остапчук Зоряна (21 П) - ІІІ місце з біології;

Настащук Соломія (22 М) - ІІІ місце з біології;

Александрук Олександр (32 МІ) - ІІ місце з інформатики;

Васкул Микола (32 МІ) - ІІ місце з інформатики;

Лесюк Христина (41 МП) - І місце з правознавства;

Білак Тарас (22 М) - ІІ місце з правознавства;

Лисишин Максим (41 МП) - ІІ місце з математики;

Александрук Олександр (32 МІ) - І місце з математики;

Харченко Арсен (32 МІ) - ІІІ місце з математики;

Струк Надія (22 М) - І місце з математики;

Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце з математики;

Вознюк Катерина (22 М) - ІІ місце з математики;

Геник Христина (12 М) - ІІІ місце з української мови;

Грицьків Христина (22 М) - ІІІ місце з української мови;

Бойчук Вікторія (32 МІ) - ІІІ місце з української мови;

Левченко Вікторія (31 П) - ІІІ місце з української мови;

Лесюк Христина (41 МП) - ІІ місце з української мови;

Когут Надія (31 П) - І місце з хімії;

Лесюк Христина (41 МП) - І місце з хімії;

Тодорів Оксана (31 П) - ІІ місце з хімії;

Михальчук Валентина (41 МП) - ІІ місце з хімії;

Сутиська Ксенія (11 П) - ІІІ місце з хімії;

Михальчук Валентина (41 МП) - ІІІ місце з екології; 

Когут Надія (31 П) - ІІ місце з екології;

Тодорів Оксана (31 П) - ІІІ місце з географії;

Михайлюк Володимир (22 М) - І місце з географії:

Джуравець Тарас (11 П) - ІІ місце з географії;

Геник Христина (12 М) - ІІІ місце з географії;

Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце з історії;

Геник Христина (12 М) - ІІ місце з історії;

Музичук Олексій (11 П) - ІІІ місце з історії;

Струк Надія (22 М) - ІІ місце з історії;

Когут Надія (31 П)- І місце з історії;

Тодорів Уляна (31 П) - ІІІ місце з історії.

Переможці турнірів та конкурсів:

Команда ліцеїстів "Домінанта" - ІІІ місце в обласному турнірі юних біологів.

Команда хлопців та дівчат школи-ліцею - ІІІ місце в міському конкурсі пісні та строю.

Команда хлопців школи-ліцею - ІІІ місце в міських змаганнях з міні-футболу.

Юрійчук Соломія, учениця 6-А класу - І місце серед літературних творів у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини".