2015-2016 н.р.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів:
Александрук Олександр (32 МІ) - ІІІ місце з математики;
Струк Надія (22 М) - ІІІ місце з математики.
Лесюк Христина (41 МП) - ІІ місцем з української мови.
Михайлюк Володимир (22 М) - ІІІ місце з географії.
Переможці ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка:
І місце - Когут Надія, ліцеїстка 31 П групи,
ІІ місце – Лесюк Христина, ліцеїстка 41 МП групи,
ІІ місце – Геник Христина, ліцеїстка 12 М групи,
ІІІ місце – Партей Руслан, ліцеїст 5-Б класу.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів:
Грицьків Христина (22 М) - І місце з економіки;
Дячук Андрій (32 П) - ІІІ місце з англійської мови;
Андрусяк Юрій (7-А клас) - ІІІ місце з фізики;
Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце з фізики;
Харченко Арсен (31 МІ) - ІІІ місце з фізики;
Лисишин Максим (41 МП) - ІІ місце з фізики;
Сутиська Ксенія (11 П) - І місце з біології;
Музичук Олексій (11 П) - І місце з біології;
Михальчук Валентина (41 МП) - І місце з біології;
Мизюк Ірина (31 П) - ІІ місце з біології;
Остапчук Зоряна (21 П) - ІІІ місце з біології;
Настащук Соломія (22 М) - ІІІ місце з біології;
Александрук Олександр (32 МІ) - ІІ місце з інформатики;
Васкул Микола (32 МІ) - ІІ місце з інформатики;
Лесюк Христина (41 МП) - І місце з правознавства;
Білак Тарас (22 М) - ІІ місце з правознавства;
Лисишин Максим (41 МП) - ІІ місце з математики;
Александрук Олександр (32 МІ) - І місце з математики;
Харченко Арсен (32 МІ) - ІІІ місце з математики;
Струк Надія (22 М) - І місце з математики;
Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце з математики;
Вознюк Катерина (22 М) - ІІ місце з математики;
Геник Христина (12 М) - ІІІ місце з української мови;
Грицьків Христина (22 М) - ІІІ місце з української мови;
Бойчук Вікторія (32 МІ) - ІІІ місце з української мови;
Левченко Вікторія (31 П) - ІІІ місце з української мови;
Лесюк Христина (41 МП) - ІІ місце з української мови;
Когут Надія (31 П) - І місце з хімії;
Лесюк Христина (41 МП) - І місце з хімії;
Тодорів Оксана (31 П) - ІІ місце з хімії;
Михальчук Валентина (41 МП) - ІІ місце з хімії;
Сутиська Ксенія (11 П) - ІІІ місце з хімії;
Михальчук Валентина (41 МП) - ІІІ місце з екології;
Когут Надія (31 П) - ІІ місце з екології;
Тодорів Оксана (31 П) - ІІІ місце з географії;
Михайлюк Володимир (22 М) - І місце з географії:
Джуравець Тарас (11 П) - ІІ місце з географії;
Геник Христина (12 М) - ІІІ місце з географії;
Михайлюк Володимир (22 М) - ІІ місце з історії;
Геник Христина (12 М) - ІІ місце з історії;
Музичук Олексій (11 П) - ІІІ місце з історії;
Струк Надія (22 М) - ІІ місце з історії;
Когут Надія (31 П)- І місце з історії;
Тодорів Уляна (31 П) - ІІІ місце з історії.
Переможці турнірів та конкурсів:
Команда ліцеїстів "Домінанта" - ІІІ місце в обласному турнірі юних біологів.
Команда хлопців та дівчат школи-ліцею - ІІІ місце в міському конкурсі пісні та строю.
Команда хлопців школи-ліцею - ІІІ місце в міських змаганнях з міні-футболу.
Юрійчук Соломія, учениця 6-А класу - І місце серед літературних творів у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини".
2014-2015 н.р.
Володимир Михайлюк (12М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.
Володимир Михайлюк (12М) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.
Олександр Александрук (22М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.
Надія Струк (12М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.
Максим Лисишин (31МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.
Максим Лисишин (31МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.
Олександр Живачук (7Б) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.
Арсен Харченко (22М) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.
Олександр Александрук (22М) - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.
ІІ місце на обласному турнірі "Юні математики".
Максим Лисишин (31МП) - І місце у ІІ етапі конкурсу-захисту МАН України у номінації “Екологічно безпечні технології ”, Олег Бакай (31МП) - І місце у ІІ етапі конкурсу-захисту МАН України у номінації “Матеріалознавство”.
Володимир Михайлюк (12М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.
Христина Лесюк (31МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.
Валентина Михальчук (31МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіадиз біології, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.
Ірина Мизюк (21П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
Максим Лисишин (31МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.
Андрій Дячук (21П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.
Олексій Музичук (7Б) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.
Ірина Прусак (41МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
Юлія Ферапонтова (41МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.
Зоряна Остапчук (11П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
Оксана Тодорів (21П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
Лесюк Христина (31МП) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.
Володимир Михайлюк (12М) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.
Ірина Мизюк (21П) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
Валентина Михальчук (31П) - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.
Олег Бакай (31МП) - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.
Ірина Мизюк (21П) - ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
ІІІ місце на обласному турнірі "Юні хіміки", ІІІ місце на обласному турнірі "Юні біологи".
Володимир Михайлюк (12М) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.
Христина Лесюк (31 МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.
Олег Бакай (31МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.
Віталій Тарасенко (41МП) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.
Вікторія Бойчук (21П) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.
Христина Геник (7Б) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.
Оксана Кобринська (41МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови.
Христина Лесюк (31МП) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.
Бабіїв Вікторія (41МП) - ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту МАН України у номінації “Українська література”.
ІІ та ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з українознавства (Наталія Волошин (31МП), Остап Павлюк (41МП)).
ІІ та ІІІ місце в інтелектуальному конкурсі «Моя правова освіта» (Остап Павлюк (41МП), Валентина Михальчук (31МП)).
Христина Лесюк (31МП) - І місце у Міжнародномуконкурсі ім. П. Яцика, ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, ІІІ місце у конкурсі на найкращу публікацію про книгу і бібліотеку.
Максим Лисишин (31МП) - ІІІ місце у міському конкурсі учнівської творчості для учнів 10-11 класів «У нас одне коріння».
Переможці ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: І місце - Вікторія Левченко, Оксана Кобринська - ІІ місце, Анастасія Негрич - ІІ місце.
Филипюк Андрій (4Б) - І місце з математики, І місце з природознавства у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.
Овчаренко Станіслав (3А) - І місце з української мови, ІІІ місце з природознавства у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.
Негрич Анастасія (4Б) - ІІ місце з української мови, ІІ місце з математики у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.
Прокопів Михайло (3В) - ІІ місце з української мови у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.
Ганущак Роман (3А) - ІІІ місце з математики у ІІ етапі міської олімпіади серед учнів 3-6 класів.
Оксана Кобринська (41МП) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.
Андрій Дячук (21П) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.
Квітослава Колодій (5А) - І місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.
Андрій Филипюк (4Б) - ІІ місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.
Христина Захарко (5А) - ІІ місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.
Володимир Гуцуляк (6Б) - ІІ місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.
Соломія Романюк (6Б) - ІІ місце у міській олімпіаді серед учнів 3-6 класів.
Ліцеїсти - переможці обласного та дипломанти Всеукраїнського конкурсу «Нащадки козацької слави», переможці обласного турніру "Козацький гарт".
Ольга Люхнич (12М) - І місце в обласному конкурсі «Іграшка-сувенір».
ІІ місце у міському конкурсі колядників.
ІІ місце у міському конкурсі патріотичної пісні.
І місце у міському конкурсі строю і пісні.
І місце у міському конкурсі творчих робіт «Різдво моєї душі».
Тетяна Чухрій (41МП) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.
Тетяна Лотоцька (7Б) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва.