0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Школа сприяння сталому розвитку

Відбулася фінальна науково-практична конференція за проектом «Освіта для сталого розвитку в дії»

alt13 листопада у м. Києві відбулася Всеукраїнська фінальна науково-практична конференція за проектом "Освіта для сталого розвитку в дії". Конференція передбачала виступ наукового керівника проекту Олени Пометун, керівника відділу сприяння реформам Посольства Швеції Кристина Даніельссон, директора Інституту НАПН України Олег Топузов. Також проводилося загальне обговорення досягнень та перспектив освіти для сталого розвитку у форматі "Світове кафе".

Активних учасників проекту та фіналістів конкурсу-огляду "Школа сприяння сталому розвитку" було нагородженно дипломами та пам'ятними призами.

Вітаємо вчителів та директора школи-ліцею з отриманням звання "Школа сприяння сталому розвитку"!

Школа-ліцей підтвердила звання “Школа сприяння сталому розвитку”

08 липня оголосили результати Всеукраїнського конкурсу-огляду ""Школа сприяння сталому розвитку - 2015". 23 українські школи, і серед них наша школа-ліцей, взяли участь в даному конкурсі та підтвердили звання "Школа сприяння сталому розвитку". Даний конкурс-огляд проводився у рамках міжнародного проекту "Освіта для сталого розвитку в дії", спілно з організацією "Вчителі за демократію та партнерство" та спільно з Інститутом НАПН УКраїни за підтримки МОН України.

Вітаємо керівника проекту нашого закладу, адміністрацію школи-ліцею, ліцеїстів та педагогічний колектив з перемогою!

Школа-ліцей - учасник Міжнародного освітнього проекту "Освіта для сталого розвитку в дії"

Коломийський навчально-виховний комплекс №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" приєднався до потужного руху прибічників сталого розвитку. Учні нашого навчального закладу вивчають предмет "Уроки для сталого розвитку" і разом із вчителями та батьками здійснюють реальні кроки щодо збереження довкілля і раціонального використання ресурсів.