0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


відбулася лекція для батьків "П'ять мов любові"

0302

Автор : Administrator

Багато конфліктів, суперечок та непорозумінь між батьками і дітьми виникає з однієї простої причини: дитина думає, що її не люблять. Часто дитина, поглянувши на ситуацію під іншим кутом, приходить до висновку, що насправді ж батьки її дуже люблять, турбуються про неї і переживають.

 Чому ж тоді вона не помічала чи не відчувала цієї любові раніше?  Відповідь може бути дуже простою: батьки та дитина «говорили» між собою на різних мовах любові  і просто не розуміли одне одного.

Навчитися говорити мовою любові, яку розуміє та сприймає інша людина – це надзвичайно ефективний шлях до покращення людських стосунків. З цією метою, а також у рамках проекту "Партнерство заради виховання" у Коломийському НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей", за участі організації АСЕТ, було проведено батьківський лекторій на тему "П’ять мов любові". У ході лекції представник організації АСЕТ Дмитро Ющак розповів батькам про "мови любові", їх значення для дитини. Батьки мали змогу поглянути на стосунки зї своїми дітьми з іншого плану, замислитись про цінності та пріоритети у вихованні.


Коментарі