0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

0316

Автор : Administrator

Вітаємо ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 АНГЛІЙСЬКА МОВА

Колодій Володимир, 4Б клас - ІІ місце                                                             (вчитель Бортейчук В.В.)

Прокопів Михайло, 5В клас - ІІ місце                                                                          (вчитель Трохимчук О.В.) 

Бачинська Соломія, 4А клас - ІІІ місце                                                           (вчитель Бортейчук В.В.)

Бачинський Денис, 6А клас - ІІІ місце                                                                         (вчитель Трохимчук О.В.)

Колодій Квітослава, 7А клас - ІІІ місце                                                                       (вчитель Бойчук Т.А.)      

МАТЕМАТИКА

Зеленюк Арсеній, 3В клас - І місце                                                                (вчитель Роздайбіда С.Ф.)

Триф’янчин Андрій, 4Б клас - ІІ місце                                                                         (вчитель Бабюк Г.Є.)

Кіпоренко Олександра, 5Б клас - ІІ місце                                                                  (вчитель Годованець І.В.)

Вінтонюк Олег, 4А клас - ІІІ місце                                                                (вчитель Римарук О.В.)

Федорів Тимофій, 3Г клас - ІІІ місце                                                                          (вчитель Яківчук Н.Ф.)

Костів Лілія, 5В клас - ІІІ місце (вчитель Бойченко В.В.)

ПОЛЬСЬКА МОВА

Колодій Квітослава, 7А клас - І місце                                                                       (вчитель Гурак В.Б.)

Волкова Євгенія, 12М група - І місце                                                                        (вчитель Гурак В.Б.)

Куташівська Жасмін, 7Б клас - ІІ місце                                                                    (вчитель Гурак В.Б.)

Гуцуляк Володимир, 12М група - ІІ місце                                                    (вчитель Гурак В.Б.)

ПРИРОДОЗНАВСТВО

Будько Діана, 3Г клас - ІІІ місце (вчитель Яківчук Н.Ф.)

Шевчук Євген, 4Б клас - ІІІ місце (вчитель Бабюк Г.Є.)

Романюк Богдан, 5В клас - ІІ місце                                                               (вчитель Кушка Н.Й.)

УКРАЇНСЬКА  МОВА

Кендзьор Андрій, 6А клас - І місце                                                                           (вчитель Стефанців М.І.)

Козік Катерина, 5Б клас - ІІІ місце (вчитель Лотиш О.М.)

Прокопенко Анжеліка, 4В клас - ІІІ місце                                   (вчителі Курчій С.В., Колесник О.Б.)


Коментарі