0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


конкурс "Змагаймось за нове життя!"

0317

Автор : Administrator

  

11 березня 2017 року в Чернівцях відбулася церемонія нагородження переможців ІІ-го Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

      Змагання юних талантів відбувалося в семи визначених номінаціях: «Декламація», «Інсценізація», «Твір», «Науково-пошукова робота», «Малюнок», «Аудіовізуальний твір», «Вокал». На Всеукраїнський конкурс надіслали близько 4000 заявок. Загалом журі, до складу якого увійшли відомі письменники, поети, журналісти, актори, науковці та громадські діячі Полтавщини та України, обрало близько  300 учасників, з які приїхали для участі в урочистому  нагородженні та великому спільному гала–концерті учасників у місто Чернівці, яке пов’язане з долею двох геніальних письменниць – Лесі Українки та Ольги Кобилянської.

    Головою журі є професор, доктор філологічних наук, екс-директор Музею Лесі Українки в Ялті Світлана Кочерга.

    Серед  переможців Конкурсу   були і наші ліцеїсти:  Скрипнюк Юлія та Максимчук Христина  - І місце, Павлів Остап – ІІ місце, Дученко Арсен та Якібчук Максим – ІІІ місце у номінації «Декламація»; Абросімова Олександра та Жураківська Анастасія – ІІ місце у номінації «Малюнок»; Опришко Вікторія- І місце та Прусак Ольга –ІІ місце у номінації «Твір».

       Усі учні отримали цінні подарунки та грамоти  а також  ппозитивні враження від  віршів Лесі Українки, які хочеться читати, вчити: « У великому місті, у розкішну теплицю дівчина прийшла молода. Бо серцем почула Весну-чарівницю, шуміла весняна вода…».


Коментарі