0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


заступник директора з виховної роботи взяла участь в обласні й творчій групі

0318

Автор : Administrator

Соціально-духовний та здоровий фізичний розвиток особистості школяра є важливим фактором у процесі виховання. Сучасний світ багатий на спокуси. 

Неконтрольований доступ до соціальних мереж та інформаційного простору, неблагополучне соціальне становище дитини та оточення дуже часто несуть негативний відбиток на поведінку та життєву позицію дитини, що в подальшому може привести не тільки до правопорушень, а й шкідливих звичок. Тому перед загальноосвітніми навчальними закладами стоїть важливе завдання правильно і ефективно здійснювати превентивне виховання, тісно співпрацювати з батьками, громадськістю, державними інституціями. Заступник директора з виховної роботи Коломийського НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Мар’яна Лисишин та ще 13 заступників директорів з виховної роботи на засіданні обласної творчої групи «Науково-методичний та психологічний супровід реалізації системи превентивної освіти й виховання», що відбулося 28 лютого 2017 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розглядали наступні питання: як правильно здійснювати превентивне виховання, які особливості науково-методичного та психологічного супроводу реалізації системи та превентивної освіти й виховання в загальноосвітньому навчальному закладі, які інноваційні технології, форми та методи організації превентивного виховання в навчальному закладі.

Учасник творчої групи Мар’яна Лисишин відзначила, що у ході заняття мала можливість поглибити теоретичні знання стосовно даної теми, виробити вміння та навички їх практичного застосувати, елементи тренінгу, «Особливості підліткового віку та сімейні цінності» будуть корисні у подальшій роботі з дітьми.


Коментарі