0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


заступник директора з навчально-виховної роботи взяла участь у І Всеукраїнському форумі "Педагогіка партнерства"

0415

Автор : Administrator

З 11 квітня по 13 квітня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходив І Всеукраїнський форум  « Педагогіка партнерства» у рамках упровадження науково-педагогічного проекту « Інтелект України». Активну участь у форумі взяли Курчій Світлана Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, та Шургалюк Іванна Назарівна, мама майбутньої учениці 1 класу.

Усі учасники Форуму підтримують створення  компетентнісно орієнтованої української школи, метою якої є виховання успішної та щасливої людини, патріота України, здатного взяти участь у розбудові могутньої та успішної держави.

Беручи до уваги цивілізаційні тенденції розвитку людства у XXI столітті, аксіологічні імперативи модернізації національних освітніх систем високорозвинених країн, основні положення «Концепції нової української школи», працюємо над осучасненням змісту загальної середньої освіти в межах Проекту «Інтелект України» на засадах компетентнісного підходу та STEM-освіти.

Розбудовуючи відносини з іншими учасниками Проекту на засадах педагогіки партнерства, беремо на себе відповідальність за реалізацію основних положень «Конвенції ООН про права дитини», за навчання учнівського колективу проектного класу.

Розглядаючи навчання в школі-ліцею як одного з найважливіших та повно­цінних етапів життєдіяльності людини, сприяємо будівництву міжособистісних взаємин на засадах педагогіки гуманізму, створюючи умови для збереження та зміцнення здоров’я, реалізації в повному обсязі нахилів, прагнень і здібностей учнів проектного класу.

Високоякісна освіта — запорука щасливого майбутнього України. Ми впевнені, що наша держава пишатиметься випускниками проектних класів «Інтелект України».


Коментарі