0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


ліцеїсти відвідали лабораторію Малої академії наук у місті Київ

0428

Автор : Administrator

24-25 квітня ліцеїсти Коломийського НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» та вчителі фізики Гургула Галина Ярославівна і географії Гуцуляк Тетяна Василівна відвідали місто Київ. 

Метою поїздки стало відвідування лабораторії МанЛаб Національного центру Малої академії наук.

Ліцеїсти в лабораторії зустрілися з завідувачем  відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНу», кандидатом педагогічних наук Ігорем Чернецьким, який розповів їм про лабораторний комплекс і допоміг скористатися обладнанням для проведення експериментів з електродинаміки. 

У даному лабораторному комплексі зібрано обладнання провідних світових виробників, що дало змогу створити унікальний майданчик для навчання і наукових досліджень школярів. Ігор Чернецький ознайомив ліцеїстів з роботою новітнього устаткування, продемонстрував цікаві досліди. Ліцеїсти мали змогу власноруч проводити досліди з електрики.

Ліцеїсти також відвідали інженерно-фізичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Декан факультету, професор Лобода Петро Іванович показав ліцеїстам наукові лабораторії, розповів про їх роботу та обладнання.

Завершилася подорож пізнавальною екскурсією видатними місцями Києва та Національним Ботанічним садом ім. Гришка.


Коментарі