0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


заступник директора з виховної роботи стала учасником міжнародної освітньої (не)конференції EdCamp

0512

Автор : Administrator

29-30 квітня у Харкові відбулася Третя національна (не)конференція EdCamp Ukraine 2017 за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та 600 вчителів. 

Це вже третій EdCamp, на якому основоположними ідеями стають незалежність та ініціативність педагогів, створення горизонтальних зв'язків між ними й обмін досвідом, учасником якого стала заступник директора з виховної роботи Мар’яна Лисишин.

Цього року EdCamp Ukraine був цілком присвячений темі різних компетентностей в освіті, обговоренню концепції Нової української школи, професій майбутнього і необхідних реформ. Запрошення на захід отримали міжнародний радник у сфері освіти Сер Кен Робінсон (США), доктор педагогічних наук, засновник Інституту неформальної освіти (INO) Діма Зіцер (Ізраїль), практик і теоретик освіти, запрошений професор Harvard University's Graduate School of Education Пасі Салберґ (Фінляндія), директор інноваційної школи Khan Lab School Домінік Ліхті, засновник підходу Scrum в освіті Віллі Війнандс та інші. Окрім українських та зарубіжних експертів, виступали і самі вчителі й учительки — кожен, хто бере участь в EdCamp Ukraine, може бути спікером.

Одна з головних цілей EdCamp — розвиток локальних спільнот педагогів. Активні, відповідальні, відкрито мислячі учителі стають ядром руху і, повертаючись у регіони, «заражають» новаторством і свободою своїх колег. 


Коментарі