0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


відбулися міські дні енергії

0425

Автор : Administrator

Протягом 18-21 квітня у Коломийському НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» у рамках проекту «Школа енергії 2.0» пройшли Дні енергії. 

Еко-квест, презентація велогенератора та сонячного концентратора, малюнки на асфальті, майстер-клас із виготовлення виробів із вторсировини. Саме так насичено у Коломиї відзначили День енергії. У природоохоронних заходах взяли учать школярі міста. З цієї нагоди учні загальноосвітніх шкіл беруть участь в екологічному квесті. Вони виконують різноманітні завдання. Роблять це на час, що доволі складно. Першими квест подолали ліцеїсти, за півгодини виконали усі завдання.  

Природоохоронні заходи підготував Коломийський природничо-математичний ліцей. Навчальний закладбере активну участь у проекті "Школа Енергії". Наприкінці 2016 року школа-ліцей увійшла у наступний етап проекту і стала однією із 15-ти обраних шкіл України, де впроваджуватиметься німецько-український проект «Школа енергії».

Цей проект зініційований Асоціацією «Енергоефективні міста України». Експерти кажуть: учні ліцею активно та із захопленням намагаються впровадити енергозберігаючі технології на практиці.

Також в рамках відзначення Дня енергії, діти створювали малюнки на асфальті. До слова, долучились до цієї акції не лише школярі, а й вихованці дитячих садочків.


Коментарі