0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


перші кроки в науку

0512

Автор : Administrator

Залучення обдарованої молоді до наукової діяльності - одне з основних завдань сучасної школи. Надзвичайно важливим та актуальним при цьому є не лише наявність в учнів знань, а і вмінь застосувати їх на практиці. Велику роль у розв’язанні цих питань відіграє самостійна дослідницька робота школярів, що відбувається у межах Малої академії наук України (МАН), головна мета якої – виявлення і підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді, підготовка майбутньої науковоїзміни.

У Коломийському НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» роботі з обдарованою молоддю приділено надзвичайно велику увагу. У школі-ліцеї постійно діє наукове товариство «Глобус», членами якого є учні 8-11 класів. Щороку ліцеїсти беруть активну участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України, посідаючи призові місця у міському та обласному етапах.

Цьогоріч ліцеїстка 41П групи Коломийського навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Ірина Мизюк посіла перше місце в конкурсі-захисті. Темою її наукової роботи стало дослідження сумішей дитячого харчування на вміст складних речовин (науковий керівник -Бонарєва Світлана Олександрівна).

– Я вперше на конкурсі-захисті МАН. Також я – учасник четвертого етапу олімпіади з біології. Але такий вид роботи, як конкурс-захист, мені більше подобається. Адже тут можна розповісти про своє дослідження й послухати інших учасників, дізнатися щось цікаве для себе, – розповіла Ірина.

 Ця перемога – результат багаторічної сумлінної праці ліцеїстки, яка чотири роки поспіль є учасником IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, тричі – її  призер. 


Коментарі