0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


відбулося свято-зустріч "Ми - надія твоя, Україно!"

0602

Автор : Administrator

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в обласній державній адміністрації відбулося щорічне традиційне свято-зустріч «Ми – надія твоя, Україно!». Метою його проведення є стимулювання, підтримка й заохочення талановитої молоді та їх наставників до розвитку творчості та пізнання науки.

Цьогоріч гостями свята стали ліцеїсти Музичук Олексій (21П група), Мизюк Ірина (41П група) – переможці ІVетапу Всеукраїнської олімпіади з біології та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України та Петльоха Ангеліна, ліцеїстка 6В класу - переможець конкурсу з технічного моделювання.

Привітати обдарованих дітей цього дня завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій,  представники вищих навчальних закладів області, батьківських комітетів та учнівського самоврядування.

Для гостей свята організували концертну програму за участю обдарованих дітей. Переможців всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України,  всеукраїнських та міжнародних мовно-літературних конкурсів, екологічних програм і проектів, конкурсів юних техніків, професійної майстерності, всеукраїнських конкурсів-фестивалів художньої самодіяльності, туристсько-краєзнавчих та історико-географічних експедицій учнівської та студентської молоді, чемпіонатів України з різних видів спорту нагородили грамотами, дипломами та преміями. 


Коментарі