0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


школа-ліцей - переможець проекту "Школа енергії 2.0"

0709

Автор : Administrator

З 26 по 30 червня у затишному і комфортному Пансіонат «Славський», який розташований у однойменному курортному містечку Славсько, що на Львівщині, пройшов Енергетичний табір в Карпатах, куди з’їхались понад 100 учасників проекту «Школа енергії 2.0» з 15 українських міст, а також технічні експерти, таборові науковці, виховники та організатори – команда Асоціації «Енергоефективні міста України». Cеред учасників - енергокоманда Коломийського НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей". 

Юні енергоменеджери спілкуватися між собою, ділися результатами реалізації проекту у своїх школах, розказували про заплановані енергоефективні заходи, брали участь у різноманітних майстер-класах, змаганнях, лекціях, а також здійснили вихід на гору Зворець, щоб помилуватися неймовірними краєвидами та зарядитися енергією Карпат. Організатори подбали про різноманітні розважальні заходи та вечерю на свіжому повітрі.

Перший день розпочався із знайомства з таборовими виховниками, науковцями, із програмою Енергетичного табору та територією пансіонату. Після цього таборові науковці провели дві вступні лекції на тему генерації енергії сонця, виготовлення сонячних панелей та принципів функціонування «розумного будинку», а також розділили учасників на групи.

Впродовж трьох днів кожна з груп займалася виготовленням навчально-демонстраційних макетів «розумного будинку» та автономної фотоелектричної установки, які будуть цікавим наглядним матеріалом для інших учнів шкіл та інших шкіл міста. Під керівництвом таборових науковців, технічних експертів та вчителів, діти власними руками створили ці макети, що додало кращого розуміння роботи даних систем на практиці.

Учасникам Енергетичного табору дуже поталанило, адже на другий день організатори подбали про підйом на крісельній дорозі на вершину гори Зворець.  Щасливі і засмаглі юні учасники помилувалися неймовірними карпатськими краєвидами та зарядилися енергією Карпат.

Третій день табору був творчим, креативним і захоплюючим. Впродовж двох годин, надихнувшись красою і енергією мальовничих Карпат, учасники малювали це на своїх полотнах, а допомагав їм у цьому місцевий художник Ярослав Ціко, який поділився своїми секретами малювання. Окрім цього, кожен день був насичений екологічними іграми, розважальними заходами, спортивними змаганнями, купанням в басейні та вечерею на свіжому повітрі.

Завершенням табору стало оголошення результатів та нагородження переможців ІІ етапу проекту «Школа Енергії», яке відбулось в урочистій атмосфері у приміщенні Пансіонату «Славський». Нагороди та призи переможцям вручали представник проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» Тетяна Пилипчук та команда АЕМУ Мар’яна Приступа, Віталій Волков та Олена Вітрак. Головними переможцями ІІ етапу проекту «Школа енергії» стали 3 найактивніші українські школи з міст Львова, Запоріжжя і Коломиї -Коломийській НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей". Впродовж усього проекту вчителі і їхні вихованці незмінно дивували членів журі професійним виконанням завдань проекту, своїми ідеями, креативними та творчими підходами до реалізації проекту та залученням широкого кола своїх друзів, партнерів та громади міст до Шкільних днів енергії. 

Див. Фотогалерея


Коментарі