0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


пришкільний математичний табір "Декарт"

0605

Автор : Administrator

У Коломийському навчально-виховному комплексі  №9 «Школа – природничо-математичний ліцей»  у літній період з 29 травня по 10 червня працював математичний оздоровчий табір «Декарт», в якому оздоровилися і відпочили 40 учнів.

Метою роботи табору було поглибити і систематизувати знання дітей з профільних предметів, таких як фізика та математика. Для кожного загону був розроблений план роботи згідно за профілем. Згідно плану роботи  кожен ранок розпочинався із зарядки, яку проводили вчителі фізичного виховання.  

Керівниками загонів було проведено інструктаж з техніки безпеки щодо перебування в пришкільному таборі. Соціальний педагог провів гру-бесіду «Будьмо знайомі!», із дітьми різних загонів, метою якої було познайомити дітей між собою в ігровій та жартівливій формі, а саме діти за допомогою міміки і жестів повинні були показати свою якість характеру, яка найкраща.

Кожен день у загонах мав профільне спрямування. Зокрема, було проведено День історика, День дослідника, День Майбутнього науково-технічного процесу, День природи тощо.

 В День математика відбулися віртуальні та реальні подорожі в світ експериментаторів та цікавих досліджень. Проводилися цікаві заняття з математики та фізики.

1 червня на території школи святкували День захисту дітей. Відбувся благодійний аукціон, конкурс малюнку на асфальті «Щасливе дитинство», спортивні естафети «Здорові діти-здорова нація», акція «Збережемо енергію для наших дітей», пікнік та караоке.

В День природи відбувся похід на Воскресінецьку гору. В День економіки відбулася інтелектуально-розважальна гра «Економічний квест» та екскурсія у Приватбанк. В цей день учні мали можливість використати свої знання з математики в реальних життєвих ситуаціях. Вихованці шкільного табору "Декарт" відвідали Галицький національний природний парк, музей "Природа землі Галицької", побували в Центрі реабілітації диких тварин. У селі Крилос, на території якого свого часу була столиця Галицько-Волинської держави, ліцеїсти відвідали музей історії Давнього Галича, церкву Успіння Пресвятої Богородиці, Княжу криницю та багато інших цікавих місць. 8 червня, незважаючи на погоду, ліцеїсти відвідали Коломийський хлібокомбінат, побачили технологію випікання духмяного хліба. Круасани, якими пригостили ліцеїстів, були надзвичайно смачними!

Невід’ємною частиною табірного життя стала спортивно-масова робота. Тому щодня проводилась музична весела зарядка у формі «флешмобу», різноманітні спортивні змагання, естафети, спортивно-туристичні ігри. Малі ініціативні групи загону пропонували школярам з інших загонів рухливі ігри на свіжому повітрі (які розучили спочатку  самі).

Діти багато часу проводили часу на свіжому повітрі, більшість ігор і спортивних занять проводились на вулиці, мали можливість відпочити та зміцнити своє здоров’я. Учні брали участь у веселих стартах, вікторинах, спортивних іграх.Підсумком роботи був математичний квест та святковий концерт, на якому була представлена презентація тих моментів табірного життя, які запам’яталися найбільше.

Діти з великим задоволенням приходили кожен день в табір, де їх привітно зустрічали вихователі. Різноманітність форм та методів роботи сприяло розвитку спостережливості і творчої самостійності дітей, розвитку інтересу до  фізики та математики; вихованню в них фізичної витривалості, патріотичності, зміцненню відносин у колективі, взаємовідповідальності, бажання брати активну участь у спільних справах: конкурсах, змаганнях, розважальних святах, акціях та виставках.

Див Фотогалерея


Коментарі