0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


день української писемності та мови у школі-ліцеї

1109

Автор : Administrator

У душ красивих і красива мова, убогість мови - це убогість духу!

До Дня української писемності та мови 09.11.2017 р. в НВК №9 «Школа – природничо математичний ліцей» відбулося ряд цікавих та пізнавальних заходів. 

Див. Фотогалерея

 Мовознавчий квест організували та провели члени учнівського парламенту та педагоги-організатори Семин В.А. та Бабинюк І.І. У квесті прийняли участь ліцеїсти 11П і 12М груп. 
Юні знавці з величезним азартом ринулися у бій. На кожній зупинці команда отримувала завдання і за кожну правильну відповідь – 1 пазл . Після виконання усіх завдань команда мала скласти пазл «Україна»

Перемогу вибороли команда 12 М групи.
Щиро вітаємо !!!

Вчителі української мови Дячук С.І. та Стефанців М.І. провели інтелектуальні змагання "Найкращий знавець української мови". Учасниками змагань стали ліцеїсти сьомих класів.

Семикласники показали відмінні знання рідної мови, даючи відповіді на непрості запитання.Учні 5В класу та класний керівник Лотиш О.М. провели акцію "Розквітай же, рідна мово" та гру "Словознай". 

Під час акції кожен клас ліцею прикрасив квіточку пелюсткою з висловом про мову. Учасники акції також повинні були знайти та виправити помилки у завданнях.


Коментарі