0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


відбувся конкурс проектів "Я - громадянин України"

1204

Автор : Administrator

Відповідно до плану роботи департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації й Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 30 листопада 2017 року в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери відбувся заключний етап обласного конкурсу «Я – громадянин України». 

Цьогоріч на розгляд журі було подано 51 учнівський проект. В ІІ (очному) турі змагалися 10 кращих проектів, в тому числі і проект школи-ліцею "Разом заради добра"

.
Під час захисту проектів діти вражали креативним мисленням, відповідальністю, глибокими людськими та громадянськими цінностями, новими ідеями та бажанням творити щось цікаве, корисне для школи, громади.
Учасники переконані, що саме в їхніх силах змінити свідомість українців, показати добрий приклад для однолітків і дорослих. 
Участь у проектах спонукає дітей до пошуку яскравих та інноваційних ідей, дає поштовх для прийняття рішень. Вони починають аналізувати не тільки свою власну поведінку, а й суспільну, прагнуть діяти, шукати вирішення даних проблем, вчаться співпрацювати із батьками, адміністрацією школи та органами місцевої влади. Учні відчувають себе українцями нової доби, нової демократичної держави. Вони чітко окреслюють мету своєї діяльності та практичними діями втілюють її у життя.

Детальніше: за посиланням.


Коментарі