0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


відбулася зустріч з молодим науковцев Масакі Саном

1213

Автор : Administrator

Жили тут і зараз: уміння японців, яке наслідує весь світ.

Усвідомлений спосіб життя в останні роки став популярним трендом у всьому світі, але в Японії, звідки ця практика проходить, він є невід’ємною гостиною культури вже багато століть. Тому, мабуть, 2017 рік став роком Японії в Україні. Окрім того, що українці вчилися готувати і їсти суші, проводили чайні церемонії, завдяки послу Японії в Україні було висаджено на нашому чорноземі близько 300 сакур. Ще відбулося багато зустрічей між японцями й українцями. На одній із таких зустрічей побувала і 21П група. На зустрічі із молодим науковцев Масакі Саном вразило те, наскільки він глибоко вивчив нашу історію і культуру, а його українська була ідеальною.
Учнів цікавило все: навчання, культура, історія, побут.
Масакі розповів, що найбільшим святом в Японії є Новий рік. З Його приходом лунає 108 дзвонів це уособлення 108 видів людських гріхів. Ще цікавим було те, що японці вважають, що на місяці живе зайчик, який дарує радість з небес. Сенс життя бачать у двох поняттях: вабі-нестача чогось і сабі-усвідомлення часу, тобто потрібно постійно рухатись до ідеального життя.
Ліцеїсти почули українську казку «Колобок» японською мовою. А ще Масакі Сан розповів, що такої краси, як у Франківській Криворівні, немає ніде.


Коментарі