0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


ліцеїстка взяла участь у Міжнародному соціальному проекті "Книга Добра"

0122

Автор : Administrator

       

        08 лютого 2017 року під патронатом Президента України Петра Порошенка,  за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна, народного депутата України, письменниці Марії Матіос, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, з благословення Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара, стартував Міжнародний соціальний проект "Книга Добра", який  об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою - відшукати унікальні історії про добро в усіх його проявах. У проекті взяла участь і ліцеїстка 11П групи Ксинін Стефанія.

       На першому етапі проекту діти та дорослі з усіх регіонів України писали реальні історії про добро. Редакційною  радою, яку очолила  Марія Матіос було відібрано сотню найцікавіших історій.

      Другий етап   міжнародного соціального проекту зі створення художніх малюнків, тривав із 29 березня  до  01 червня 2017р.  За цей час  його організатори  отримали близько 40 000 ілюстрацій, до вже написаних  історій про добро, з яких  Редакційна рада визначила 100 найкращих. Один із малюнків до історії "Олівці", яку написав хлопчик Марко з міста Соледар, що на Донеччині, намалювала Ксинін Стефанія.

           Унікальну Книгу друкували на черпаному папері, який  зберігається більше  тисячі років. Сам папір виготовляли із бавовни і трав, зібраних у тих регіонах, звідки надійшли історії про добро.  На кожну сторінку створили окреме кліше, ретельно виведене каліграфічним почерком.

      Тож, світ побачить 100 ексклюзивних екземплярів «Книги Добра». Унікальну "Велику книгу", разом із друкованими копіями, буде презентовано в усіх обласних центрах України та передано бібліотекам і загальноосвітнім школам. Під час презентації, обиратимуться  найкращі творчі колективи, які згодом увійдуть в склад  української делегації, яка передаватиме Книгу Добра в одну із 50 країн світу.  Насамперед, в Національну бібліотеку Ватикану (Італія), бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великої Британії та  Олександріївську  в   Єгипті.

         Нагородою для переможців проекту стала оздоровча подорож до Угорщини, в якій взяла участь і Стефанія.       

У січні цього року відбулася зустріч ліцеїстки з Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним під час його візиту до Коломиї. Пан міністр подарував Стефанії сторінки із Книги добра з її малюнком.


Коментарі