0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


ліцеїсти заклали "капсулу часу"

0122

Автор : Administrator

17 січня 2018 року відбулася знаменна подія у школі-ліцеї – закладання капсули часу у фундамент майбутньої спортивної зали.

Необхідність у сучасному спортивному комплексі на території школи-ліцею виникла вже досить давно. Тому, починаючи з 2009 року, колектив школи-ліцею на чолі з директором шукали шляхи реалізації даного задуму.

Ідею будівництва підтримали голова міста Ігор Богданович Слюзар, депутати міської ради та Юрій Володимирович Тимошенко, депутат Верховної Ради України.

Минулого року архітектором Мариничем Михайлом Миколайовичем було розроблено проект спортивного комплексу, а цьогоріч, за всебічної підтримки мера міста, депутатів та батьківського колективу велика мрія ліцеїстів та педагогічного колективу почала здійснюватися: довгоочікуване будівництво  розпочалося. Ліцеїсти, за ініціативою учнівського парламенту та разом з директором Ганною Миколаївною символічно заклали у фундамент майбутньої спортивної зали «капсулу часу» з побажаннями майбутнім поколінням та власними очікуваннями від майбутнього.

Сподіваємося, що у недалекому майбутньому ліцеїсти матимуть можливість займатися та фізично розвиватися у новій спортивній залі.


Коментарі