0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


відбувся тиждень групи продовженого дня

0129

Автор : Administrator

З 22 по 26 січня з метою розвитку творчості учнів, удосконалення професійно-педагогічних компетентностей вихователів груп продовженого дня був проведений тиждень групи продовженого дня.

Протягом тижня вихователями груп було проведено ряд пізнавальних та виховних заходів. Так, у перших класах відбулися такі виховні заходи: «Доброта у твоєму житті», «Хліб усьому голова», які провели Куровська Б.Б. та Ільків Н.В. Під час проведення діти в ігровій формі освоїли «добрі» слова та раціональне використання хліба. У других класах відбулися: рольова гра «Мова міміки та жестів» (Хмарук О.М.), усний журнал «Символи моєї Батьківщини» (Волощук Х.П.), 

Диспут: «Твори добро, бо ти людина!» (Васкул О.М.). У ході занять діти закріпили символи України, правила доброти та використання власних емоцій у різних ситуаціях. У третіх та четвертих класах були проведені: вікторина «Книга змінює світ» (Галайчук У.Я.), Усний журнал: «Книга завжди поруч з нами», де школярі весело пригадали героїв різноманітних казок, їх вчинки та слова; познайомилися з історією виникнення книги.

З 23.01 по 25.01 були проведені тематичні перерви для учнів початкових класів.  У вівторок працювала майстерня «Умілі ручки», де діти за допомогою вихователів Галайчук У.Я. та Ільків Н.В. виготовили колаж на тему «Казкова зима». У середу працювала «Книжкова лікарня». Вихователі Хмарук О.М. та Волощук Х.П. допомогли школярам відновити книги шкільної бібліотеки та виготовити для них різноманітні яскраві закладки. Куровська Б.Б. та Васкул О.М. очолили майстерню «Орігамі», де учні навчилися виготовляти різноманітних тваринок у відповідній техніці.

Щодня діти очікували з нетерпінням роботи нової майстерні, щоб пізнати щось нове, незвідане. Під час проведення тематичних перерв відбувалися перші самостійні відкриття учнів. Нехай ці відкриття невеличкі й, на перший погляд, незначні, та в них реалізовувались  дитячі можливості, стимулювався  інтерес до пізнання нового.   Усі заходи, проведені впродовж тижня групи продовженого дня, не залишили байдужими вихованців і  викликали позитивні емоції в педагогів, схвальну оцінку батьків. Вихователі переконані в тому, що  слід завжди  пам’ятати, чого навчати і кого навчати. Головним завданням кожного з них - залучити кожну дитину до процесу творення самих себе, не змушуючи, а зацікавлюючи.


Коментарі