0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Відбувся навчальний тренінг з підготовки тренерів за програмою креативності за програмою DESTINATION IMAGINATION

0617

Автор : Administrator

16 червня 2018 року у м. Києві вперше проведено 8-годинний навчальний тренінг з підготовки тренерів за програмою креативності за програмою DESTINATION IMAGINATION.

Участь у тренінгу взяли 16 педагогів з різних областей серед яких учитель математики школи-ліцею Годованець Ірина Василівна.

 Тренерів-початківців привітали афільовані директори DESTINATION IMAGINATION в Україні Світлана Лихота та Василь Дунець, які ознайомили присутніх з головними завданнями програми та перспективами її впровадження на теренах України.
Навчання проводили тренери минулорічної команди-переможниці ХІІІ загальнопольської олімпіади креативності «Destination Imagination». Програма тренінгу передбачала інтенсивну роботу учасників над креативними завданнями, командними та миттєвими викликами. Атмосфера творчості, неформальне спілкування за чашкою кави захопили присутніх та сприяли спільному бажанню - діяти, проектувати, приймати рішення на рівні інновацій.
По закінченню тренінгу учасники отримали сертифікати, що надає право власникам проводити тренерську роботу з підготовки команд до Всеукраїнської олімпіади з креативності, яка відбудеться у лютому 2019 року.


Коментарі