0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Вручення атестатів

0624

Автор : Administrator

24 червня у Музеї історії міста Коломиї відбулося урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту випускникам школи-ліцею.

Випускні свята - радісна і трепетна мить. Наші вчорашні одинадцятикласники вже прощаються з ліцеєм, звучать слова подяки вчителям, батькам, лунає випускний вальс, що розтривожив всіх. Адже в цьому святі переплелися біль розлуки та світлі надії, сум прощання й радість зустрічі з майбутнім. Випускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті. Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання, і першу оцінку в щоденнику. 

Минає дитинство… І залишаються від нього тільки звуки, які наближають до класу, кроки вчителя, скрип крейди, аромат квітів учителям на прощання… Настане світанок, відкриються двері ліцею, вийде щаслива зграя випускників, і всі розійдуться по домівках. Назавжди… Хай щастить вам, наші випускники, наші вчорашні діти, наше майбутнє…  

Див. Фотогалерея


Коментарі