0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Нова українська школа

0927

Автор : Administrator

Нова українська школа - це великий крок у майбутнє наших дітей. Вона готує людей, які здатні контактувати, робити висновки, які мають власну думку і вільно її висловлюють, нікого не боячись. 

 У Коломийському НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» навчається чотири перших класи. Кабінети оснащені проекторами, одномісними партами, килимками та різноманітним роздатковим цікавим матеріалом. Тут є куток для відпочинку та ігор. 
На уроках учні працюють у групах. Часто проводять дослідження, грають у інтерактивні ігри. Діти почувають себе комфортно і вільно. Цікавим елементом нашої школи радості та успіху є ранкові зустрічі. Вчитель та учні, сидячи у колі, вітають один одного з новим днем, діляться новинами, своїми думками і враженнями.
Замість запам’ятовування фактів та визначень понять, учні набувають компетентностей. Це – динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та подальшу навчальну діяльність. Тобто формується ядро знань, на яке будуть накладатись уміння цими знаннями користуватися, цінності та навички, що знадобляться випускникам української школи в професійному та приватному житті. 
У нашому ліцеї активно застосовують нові методики навчання. Пріоритетом є розуміння матеріалу і вміння застосовувати свої знання у житті. Це подобається і вчителям, і дітям, і батькам. Ліцей - це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння. Адже мета нової української школи – виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.
Співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителями, учнями, адміністрацією та батьками – наріжний камінь, який допомагає досягти всіх інших результатів. Адже тільки так можливо втілити головну мету: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя.

Див. Фотогалерея


Коментарі