0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Школа емпатії

1017

Автор : Administrator

Нова українська школа вимагає нових педагогів, відкритих до змін і готових розвиватися. На допомогу українським вчителям організовується багато міжнародних освітніх проектів, метою яких є підвищення якості освіти в Україні через виховання агентів змін серед освітян.

Таким є й українсько-литовський проект «Школа емпатії», у якому бере участь Мар’яна Василівна Лисишин, учитель НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей». Цей проект фінансується в рамках литовської Програми розвитку співпраці та сприяння демократії за фінансової підтримки Шведського Інституту. 

Інноваційні методи розвитку емоційного інтелекту та емпатії, миротворчої діяльності, ненасильницької комунікації та медіації конфліктів, поширення в освітянській спільноті ідей емпатійного та усвідомленого навчання і «педагогіки партнерства» – ось напрями навчань, які проводять досвідчені тренери з різних європейських країн. Так, другий модуль навчань відбувся під керівництвом Годфрі Спенсера, міжнародного сертифікованого тренера з ненасильницької комунікації з Франції. Набутим у міжнародних проектах досвідом Мар’яна Лисишин охоче ділилася з колегами на педагогічній (не)конференції та на засіданнях методичних об’єднань.


Коментарі