0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Юлія Скрипнюк - учасник семінару "Обрії майбутнього"

1107

Автор : Administrator

Ліцеїстка 32М групи Скрипнюк Юлія взяла участь у філософському семінарі «Обрії майбутнього» в рамках програми Aspen Teens, організованому Klitschko Foundation у партнерстві з The Aspen Institute Kyiv, який відбувся у Києві.

       Враження від участі у семінарі – у статті ліцеїстки 32М групи Юлії Скрипнюк.

Хто я є? Ким хочу стати? Якого життя я прагну? Яке моє призначення? Що для мене щастя? Ці та багато інших запитань виникали за крок до філософського семінару “Обрії майбутнього”.  ”Aspen Teens” – це дуже мотивуючий проект, який допомагає знайти своє призначення в житті. Передувало моїй  участі у дано проекті заповнення анкети, де було безліч  різноманітних запитань, і врешті-решт – я   пройшла! Прибувши на цей проект, я зрозуміла, що шанси  взяти участь у цьому проекті були надзвичайно мізерними.  Але я  це зробила! 

Програма перебування була насиченою: установчі сесії, за допомогою яких ми могли краще познайомитися та пізнати один одного; основні сесії, на яких ми разом із модераторами обговорювали питання, які цікавили кожного із нас: вибір майбутньої професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції та багато іншого; групові заняття, тренінги з розвитку критичного мислення та формування індивідуальних освітніх траєкторії; різноманітні квести, ігри в парах, які допомогли нам краще довіряти один одному тощо.

         Впродовж трьох днів у   нашій столиці,  я познайомилася з надзвичайно класними та розумними однолітками, розділила з ними ті неймовірні моменти, якими був насичений ввесь наш час. Побувала на цікавих зустрічах з гостями семінару, а саме з Іриною Славінською та Сергієм Бабаком , з якими ми обговорювали тему “Людина інформаційної доби”.

     Коли остання сесія підходила до завершення, я раптом замислилася: “Невже це все, це кінець?” Однак, модератори, наче прочитали мої думки, і  запевнили: “Fight for your dream and rock your future!”.  Я  зрозуміла, що, справді, це тільки початок на шляху досягнення своєї цілі!


Коментарі