0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Відбувся психолого-педагогічний консиліум

1120

Автор : Administrator

Перехід учнів з початкової школи до основної пов’язаний із змінами умов навчання п’ятикласників і справедливо вважається кризовим періодом. Саме тому декілька років поспіль у школі-ліцеї проводяться психолого-педагогічні консиліуми – наради спеціалістів, які беруть участь в організації адаптаційного періоду учнів 5-х класів з метою узгодженості дій всіх учасників освітнього процесу. 

 У рамках консиліуму проаналізовано причини труднощів періоду адаптації. Адже змінилися умови навчання; збільшився обсяг і кількість навчальних предметів; розширилося коло вчителів-предметників, з якими учні спілкуються; на зміну першій учительці прийшов класний керівник; відбувся перехід на кабінетну; змінився статус “старшого” у початковій школі на “наймолодшого” – в основній. В інтелектуальному аспекті почався поступовий перехід від конкретного мислення до абстрактного. 
У цікавій формі вчителі та практичні психологи виробили систему спільних поглядів на використання принципу наступності в освітньому процесі, вирішення проблеми збереження здоров'я та емоційного благополуччя учнів, вчителів та батьків.


Коментарі