0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Навчання для супервізорів

1214

Автор : Administrator

10 грудня 2018 року розпочався тренінг для супервізорів-тренерів. У ньому взяла участь заступник директора з навчально-виховної роботи Коломийського навчально-виховного комплексу № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Світлана Курчій. 

Упродовж трьох днів навчали супервізорів фахівці Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти вчителів. 
Адже супервізія - це надання професійної допомоги працівнику або закладу, яка спрямована на подолання професійних труднощів, аналіз недоліків та удосконалення організації роботи. У рамках цієї взаємодії є можливість отримати індивідуальну супервізію. 
У ході тренінгу відбулось обговорення ролі і завдань супервізорів-тренерів у процесі впровадження концепції Нової української школи; ознайомлення з принципами якісної викладацької практики та інструментами для їх спостереження; ознайомлення з основними видами наставницької бесіди та удосконалення навичок; планування роботи супервізорів-тренерів у рамках підтримки вчителів, які впроваджують концепцію НУШ. 
Тренінг є початком роботи з розвитку супервізії як стратегії покращення якості викладання та підтримки вчителів Нової української школи.


Коментарі