0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Свято обдарованості "Оскар - 2021"

0605

Автор : Administrator

Райдуга – це дуга раю, це і надія і дороговказ, це арка, яка веде до щасливого майбутнього! Той, хто пройде під аркою дуги, прямує назустріч щасливому майбутньому!

Саме такими словами розпочала свято обдарованості директор Коломийського ліцею №9 Ганна Пасічна.

Зустріч об’єднала всіх дітей, батьків, вчителів, запрошених гостей міста Коломиї.

З трепетом перегорнули сторінку цікавого, надзвичайного, насиченого офлайн-онлайн життя нашого ліцею. Найважливіше за все було здоров’я кожного з нас, але завдяки підтримці усіх, ми сьогодні пишаємося нашими успіхами! І якщо минулий рік був для нас викликом, то цей рік став роком нових можливостей і перемог!

Незважаючи на відміну всеукраїнських олімпіад, цей рік пройшов для нас продуктивно. Кожна дитина мала можливість проявити свої таланти в онлайн -олімпіадах, конкурсах, турнірах, взяти участь у конкурсі наукових робіт МАН України.

Розумні, творчі, креативні ліцеїсти нагороджувалися грамотами у різних номінаціях, а той, хто отримав найвищі результати, став володарем статуетки – Оскара. У номінації «Інтелект року» нагороду отримала ліцеїстка Ольга Жигалюк.

Усім відомо, що без школи, без знань не станеш у житті тим, ким в дитинстві мрієш стати. Тільки розум, знання, наполегливість може привести до визнання. У номінації «Науковець року» перемогу здобув Любомир Олексюк, двічі переможець Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

У номінації «Ерудит року» було представлено багато ліцеїстів, але заслужену перемогу та статуетку Оскара отримали начитані, творчі та ерудовані ліцеїсти: Аліна Пасічна та Максим Стефанців.

Добре вчитись – означає багато читати і знати, не боятися складних завдань, думати, міркувати. У номінації «Розумні, творчі, здібні» омріяну статуетку отримали Філіпчук Богдан, Максимчук Христина та Попович Руслана.

Проєктна діяльність у ліцеї – невід’ємна частина освітнього процесу. У номінації «Проєкт року» перемогу здобув міжнародний проєкт eTwinning та керівник Мар’яна Лисишин.

Наші ліцеїсти – не тільки розумні, але й творчі та креативні. У номінації «Талановитість року» нагороду отримали Анжеліка Павлище та Назарій Базилевич.

Спорт – це невід’ємна частина нашого життя. Адже тільки здорова дитина може бути справді щасливою. У номінації «Спортсмен року» кращим став Юрій Хріновський.

Педагоги ліцею – справжні фахівці своєї справи, які крок за кроком ведуть ліцеїстів стежиною знань. І тільки наполегливість та постійна праця – запорука досягнення високих результатів. У номінації «Педагогічний олімп» цьогоріч переможцем стала вчителька математики, фіналістка Всеукраїнського етапу конкурсу «Вчитель року» Галина Володимирівна Горецька.

І звичайно, кращі з кращих: премію «Декарт» отримав Едвард Новіцький, «Обдарованість року» - Світлана Васкул, Жасмін Куташівська та Соломія Юрійчук, а Лідером року став Любомир Олексюк – переможець олімпіад з фізики і математики, дворазовий переможець фінального етапу МАН України.

Нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади. Щира подяка батькам, вчителям, усім тим, хто зробив перемогу можливою. Надзвичайно вдячні всім , хто завітав на свято з привітаннями та подарунками для дітей: Мельничук Володимир, заступник голови міста, Куничак Андрій секретар міської ради, Остяк Роман, заступник голови міста, Bordun Lubomur, начальник управління освіти, депутати міської ради Федчук Сергій, Костюк Ігор, Беля Галина, директор педагогічного коледжу Ковтун Валерій.

Тож успіхів та нових здобутків на славу науки та України!

Фотоальбом "Оскар-2021"


Коментарі