0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


семінар директорів шкіл міста

1130

Автор : Administrator

30 листопада у ліцеї пройшов семінар директорів шкіл міста за темою "Інтелектуально-творчий потенціал ліцею: технології розвитку".

Гості семінару мали змогу стати учасником моделюючої гри  "Ти-директор" (Лисишина Г.Г., вчитель математики), поринути у світ фізики та біохімії на уроці-диспуті "Електромагнітна індукція" (Дмитрук У.М., вчитель фізики) та "Єдність хімічного складу біосистем" (Ковальчук Л.Ф., вчитель хімії та біології). На занятті із спецкурсу "Довкілля" учасники семінару побували у чарівному світі води, а на занятті із спецкурсу "Цікава геометрія"  - познайомились із новими фігурами - многогранниками.

Директор ліцею Пасічна Г.М. провела творчий діалог "Роль управлінської команди у професійному розвитку педагогічного колективу". Завданням заходу було дослідити умови реалізації принципу формування команд у освітньому закладі, визначити функціонально-рольові позиції в управлінській команді та побудувати модель конкурентоздатної особистості. Директори шкіл розробили пріоритетні напрямки щодо управління навчальними закладами.


Коментарі