0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


НАШ ДУХ - НЕЗЛАМНИЙ, А УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД - НЕСКОРЕНИЙ

0902

Автор : Administrator

Всю ліцейну родину єднає безмежна любов до України. Патріотизм є однією із найважливіших цінностей у кожного ліцеїста. Перші уроки у новому навчальному році були сповнені любов‘ю до рідної Батьківщини. Смуток та біль торкнувся кожного серця маленького українця за долю рідної держави. Проте з вірою у перемогу найменші патріоти на Першому уроці промовляють «Слава Україні!», відчуваючи гордість за свій мужній, нескорений, незламний український народ.

Для нашої нації символом незламності й мужності в боротьбі за незалежність є червона калина. Саме пісня «Ой у лузі червона калина...» лунала у ліцеї з уст учнів, батьків та вчителів, адже лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети-економічно й духовно багатої, вільної, демократичної держави, якою пишатимуться нащадки.

Юні патріоти визначали риси непереможності українців, створили «Серце єдності», декламували патріотичні поезії, візуалізували віртуальний макет «Держава моєї мрії» про щасливе майбутнє. Ліцеїсти обрали індивідуальні талісмани мужності та сили у вигляді емоджі у стилі ЗСУ. І в кожному серці українців відгукнулися слова Тараса Шевченка: «Нема на світі України, немає другого Дніпра...». Незалежність і воля завойовуються в боротьбі. Ціною єднання і зусиль багатьох людей. Ціною втрат і перемог. Український народ завжди відстоював свою гідність ісвою свободу. Боровся і перемагав!

І сьогодні ми на освітньому фронті захищаємо суверенітет і територіальну цілісність своєї держави.

#Навчаючись_перемагаємо

Див. Фотогалерея


Коментарі