0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


"Контроль за організацією діяльності Коломийського НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей""

Розпорядженням міського голови від 2 березня 2016 р. утворено робочу групу із перевірки загальноосвітніх та дошкільних закладів міста, головою якої є я. Завдання робочої групи – забезпечувати контроль за організацією діяльності шкіл та дитячих садочків. 
Сьогодні я здійснив перевірку стану організації харчування у природничо-математичному ліцеї. Метою мого несподіваного для керівництва навчального закладу візиту була перевірка дотримання санітарно-гігієнічних норм в шкільній їдальні, якості і дотримання норм збереження продуктів, якості харчування учнів школи.
Під час обідньої перерви поспілкувався з директором ліцею пані Ганною Пасічною та персоналом шкільної їдальні. Ознайомившись з меню, видно, що у наявності є всі основні види продуктів, страви різноманітні, постійно чергуються. Щоб перевірити як тут готують, придбав порцію обіду, який передбачений для учнів. Вартість обіду - 7 грн., обід для дітей пільгових категорій – 10 грн. (перша страва, гарнір, салат, хліб, шматочок масла та твердого сиру, печиво, чай). Крім того, діти додатково можуть придбати свіжу випічку власного виробництва.
Також перевірив чистоту й у приміщенні кухні. Одразу помітно, що кухарі добросовісно ставляться до своєї роботи, оскільки всюди чисто.
Заодно й ознайомився із записами у Книзі скарг та пропозицій. Здебільшого батьки учнів залишають позитивні відгуки про стан харчування у шкільній їдальні. 
Перша перевірка залишила приємні враження. Я і надалі перевірятиму школи та дитячі садочки, щоб самому ознайомитися з тим, як у закладах освіти міста Коломиї дбають про дітей.

Джерело: Facebook (сторінка Л. Жупанського, секретаря Коломийської міської ради)


Коментарі