0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН України

0117

Автор : Administrator

16 січня у ліцеї відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Юні науковці презентували свої роботи з фізики, хімії, літератури, біології, математики та краєзнавства.

Інженерний тиждень у ліцеї

0117

Автор : Administrator

З 13 по 17 січня в Україні проходить «Інженерний тиждень», приурочений до дня народження Сергія Корольова (12 січня) та Всесвітнього дня дітей-винахідників (17 січня).

В основі «Інженерних тижнів» лежить концепція STEM-освіти — візуалізація наукових явищ, практичне вирішення проблем та виконання завдань, побудованих на перетині науки, техніки, інженерії, математики та мистецтва. Коломийський ліцей №9 приєднався до проєкту. Вчителі протягом тижня проводили цікаві і пізнавальні заняття, розвиваючи в учнів пізнавальний інтерес та залучаючи їх до різноманітних активностей.

Див Фотогалерея

Працюємо в СЕЕН

0117

Автор : Administrator

Урок, який став одним з улюблених у 3В класі, класний керівник Волощук Х.П. Саме на ньому учні вчаться співчувати, переживати за однокласників, друзів, рідних.

#СЕЕН

Щиро вітаємо!

0113

Автор : Administrator

Вітаємо переможців!

0111

Автор : Administrator

Поїздка в лабораторію МАНЛаб

0111

Автор : Administrator

Напередодні новорічних та різдвяних свят ліцеїсти - учасники фізичного та хімічного гуртків Малої Академії Наук України, що працює при Коломийському ліцеї №9, відвідали лабораторії МАН України у місті Києві.Учасники гуртка фізики мали можливість працювати у лабораторії ManLab, де ознайомилися з роботою сучасного приладу з реєстрації та дослідження руху елементарних частинок, спостерігали явища інтерференції та дифракції з допомогою новітніх приладів просунутої оптики, взяли безпосередню участь у виготовленні демонстраційних моделей на 3D-принтері. Найцікавішим було вивчення будови портативного електронного мікроскопа та дослідження з його допомогою роздільної здатності дисплеїв особистих гаджетів гуртківців.


Юні хіміки працювали в лабораторії ExLab, де власноруч виготовляли та досліджували флуорисцентну рідину.

Бенчмаркінг "10 переваг навчання"

0111

Автор : Administrator

Педагогічне партнерство та обмін досвідом - це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованими матеріалами.

11 січня Коломийський ліцей №9 приймав гостей - колег у рамках програми обміну досвідом між Комунальним закладом "Кіровоградський обласний інститут післядипломної освіти ім. В. Сухомлинського" та Івано-Франківським інститутом післядипломної педагогічної освіти відповідно до теми "Проектування індивідуальної освітньої траєкторії педагога".

Завідувач лабораторії управління та організації освіти Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Нижник Ольга Омелянівна ознайомила присутніх з планом роботи, начальник управління освіти міста Бордун Любомир Бориславович розповів про пріоритетні напрямками розвитку освіти Коломиї.


Директор ліцею Пасічна Ганна Миколаївна розповіла про відкрите освітнє середовище ліцею, поділилась кращими практиками організації освітнього процесу щодо НУШ, презентувала внутрішню структуру забезпечення якості освіти ліцею.
Отримавши позитивні та емоційно-насичені враження від зустрічі, освітяни переконалися, що освіта завжди відкрита до плідної співпраці між регіонами.