0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту одинадцятикласникам.

0630

Автор : Administrator

З любов'ю у серці, посмішкою на устах, з трепетом на душі сьогодні з пташиного гнізда ( Коломийського ліцею №9) у вирій ключем відлетіли 47 юнаків та дівчат. Благословення Боже отримали від Преосвященного Владики Василія, щирі вітання від представників міської ради, управління освіти, вчителів, батьків, дирекції ліцею. Для вас, дорогі випускники, сьогодні особливий день- день випуску! По-особливому стукає серце, надзвичайно щемно на душі, адже ви стоїте на порозі нового витка в житті, перед вами незвіданий світ самостійного життя. Гордимося вами, бо кожен із вас вклав частинку себе, піднімаючи імідж ліцею! ВИ- переможці багатьох предметних олімпіад та МАН України! ВИ- рекордсмени ЗНО! ВИ- лідери, новатори та винахідники! ВИ - золоті медалісти! ( Цьогоріч аж 12). ВИ - особистість! ВИ-наше майбутнє! Впевнено летіть до вершин успіху! Пізнавайте цікавий світ, набувайте досвіду, знаходьте нові орієнтири! А ми будемо щиро радіти вашим успіхам та перемогам!

Віримо у ВАС! Нехай міцніють ваші крила, Та долі хай будуть щасливі, Летіть в майбутнє, друзі, сміло, Тримайте курс у світ красиво! 

Див. Фотогалерея

Другий день таборування in our Online Go Camp 2021.

0629

Автор : Administrator

Темою дня було "What is there in my city? Sketching". Волонтери, ліцеїсти, координатори та ментори приділяли багато уваги новій темі: показували захоплюючі відео, розважали кемперів онлайн-іграми та цікавими розмовами з іноземцями.

Наша команда мала завдання створити ескізи нашого міста. Діти були раді проявити свою творчість та креативність.

Наші ліцеїсти дізналися багато нового про ескізи, та хто їх взагалі створив.

В кінці табору ми зустрілися з нашим волонтером Ali, який багато розповідав цікавої інформації про себе та про свою країну. Кемпери із захопленням слухали волонтера та поринули в іншомовну атмосферу.

#GoGlobal

#GoCamp

У Коломийському ліцеї №9 розпочав роботу літній мовний онлайн табір CreativeCampOnline 2021.

0628

Автор : Administrator

GoCamp GoGlobal - це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України. Водночас GoCamp - це експериментальна платформа для шкіл, де вчителі тепер можуть спробувати використовувати передові методи і бути відкритими для нових ідей.

У червні 2021 до відкритого конкурсу відібрали 48 шкіл та 500 учасників. Наші вчителі Лисишин М.В., Плекан Т.М., Бортейчук В.В., Калин М.В., Пустовар Р.В., Трохимчук О.В., Бойчук Т.М. пройшли тренінги GoCamp Online Teacher Training (6 модулів) за новою методологією викладання, інтерактивним навчанням, виконали безліч творчих завдань, ознайомились, як проводити сучасні літні табори на основах проєктних та ігрових підходів. Завжди активними є і вчителі англійської мови, які залучають своїх учнів до роботи у таборі.

Тож ми сьогодні розпочали нашу цікаву пригоду.

З 28.06 по 9.07 наша команда - 25 найактивніших та найкреативніших учнів з своїми неперевершеними менторами будуть створювати нові цікаві проєкти, опановувати нові технології: COLLAGE, APPROPRIATION TECHNIQUE, JUXTPOSITION, SCETCHING, Storytelling. Ну і звичайно найцікавіше - це спілкування з волонтерами щодня!

Сьогодні ми мали можливість познайомитись з командою Snap, працювати в програмі Menti, опанувати сучасну техніку Assamblage та створити презентацію команди нашого ліцею та познайомитись з волонтером з Іраку Ali Alasadi. Також учні познайомилися з Camp Story "The Last Chance to Save your Town" та щодня шукатимуть зашифровані слова, знаки та цифри.

Бажаємо всім учасникам табору творчості та натхнення!

#GoGlobal

#GoCamp

Випускний 42-М групи

0627

Автор : Administrator

Шкільні роки пролетіли, немов ключ перелітних птахів. День закінчення школи - це день, коли закінчується безтурботне дитинство і розпочинається відповідальне доросле життя. Тому цей важливий день слід обов’язково відзначити у колі найдорожчих і найрідніших людей: батьків і улюблених однокласників.

Цьогоріч випускники 42-М групи (класний керівник Лисишина Г.Г.) вирішили провести свій випускний у Перлині Карпат - Яремчі.

Через роки згадаються спортивні змагання між батьками і дітьми, спільні пісні, сміх, веселощі, смачний торт. І неперевершеним буде спогад про світанок нового дорослого життя!

ЗНО 2021!

0625

Автор : Administrator

Надзвичайна новина в ліцеї!!!

Три результати-200 балів з біології (вчитель біології КОСТИНЮК МАРІЯ МИХАЙЛІВНА)

1. Куташівська Жасмін

2. Коротушак Неля

3. Липчук Настя.

Щиро вітаємо. Всі радіємо!

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА ДАЄ РЕЗУЛЬТАТ -200 БАЛІВ НА ЗНО!!!

0625

Автор : Administrator

Ось і настав час підбити підсумки титанічної, наполегливої праці випускників-2021 року та їх наставників. Системна робота вчителів, професіоналів своєї невтомної праці дає високі результати.Сьогодні емоції переповнюють кожного із нас, батьків,вчителів, гордимося майбутнім України-нашими ліцеїстами, адже їхні результати навчання підтвердилися високими балами на ЗНО з математики(60%ліцеїстів мають результати вищі 190 балів), фізики(199 балів), біології(найвищі результати), української мови, англійської мови(50% високий рівень) історії України!За результатами чотирьох тестів Колодій Квітослава -787 балів.

МАЄМО ТРЬОХ РЕКОРДСМЕНІВ, ЯКІ НАВЧАЛИСЯ ЗА ПРОФІЛЕМ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН: КУТАШІВСЬКА ЖАСМІН- 200 БАЛІВ З БІОЛОГІЇ; КОРОТУШАК НЕЛЯ - 200 БАЛІВ З БІОЛОГІЇ; ЛИПЧУК НАСТЯ- 200 БАЛІВ З БІОЛОГІЇ ( ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ -КОСТИНЮК М.М.).

Ми вже всі переконалися, що ПРОФІЛЬНА ОСВІТА-ЦЕ КЛЮЧ ДО УСПІХУ!

Подорожі Україною

0624

Автор : Administrator

Літо - час мандрів та нових вражень. А особливо цікаво та пізнавально мандрувати рідною Україною, вивчаючи історичне минуле, архітектурні пам'ятки та сучасність.

Цьогоріч ліцеїсти 33-ІТ групи (класний керівник Гуцуляк Т.В.) здійснили подорож до столиці України - Києва.

Упродовж дводенної мандрівки ліцеїсти вивчали історичне минуле столиці, дізналися багато цікавої інформації про минуле та сьогодення та насолоджувалися неймовірними краєвидами міста над Дніпром.