0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Візит до бібліотеки

0609

Автор : Administrator

Бути щасливим це просто –

Бачити красу світу,

Помічати місяць і зорі,

Вірити в казку і мрію!

А допомагають у цьому учням 2- В класу (класний керівник Бутюк І.М.) книги, які своїм різнобарв'ям, цікавими історіями та загадками допомагають пізнавати, ділитися з друзями, вірити в добро, бачити красу.

Мовний табір Creative Camp (Online)

0608

Автор : Administrator

Мовний табір Creative Camp (Online) GoCamp 2021буде у Коломийському ліцеї №9!

Під час програми табору учасники будуть спілкуватися іноземною мовою з волонтерами та менторами програми, стануть справжньою проєктною командою та вивчатимуть, як застосовувати креативні технології для втілення своїх унікальних ідей!

#GoGlobal

#GoCamp

#CreativeCampOnline2021

Психолого-педагогічний супровід учнів

0607

Автор : Administrator

У Коломийському ліцеї №9 відбулися підсумкові засідання команди психолого-педагогічного супроводу учня 4Г класу та учениці 5В класу щодо реалізації індивідуальних програм розвитку для дітей з особливими освітніми потребами та моніторингу навчальних досягнень.

Педагоги обговорили педагогічні технології, які були спрямовані на досягнення мети, оцінювання знань та напрямки подальшої роботи.

Корекційні педагоги дали змістовний аналіз сфер розвитку учнів та визначили проблемні питання, над якими потрібно працювати.

Свято обдарованості "Оскар - 2021"

0605

Райдуга – це дуга раю, це і надія і дороговказ, це арка, яка веде до щасливого майбутнього! Той, хто пройде під аркою дуги, прямує назустріч щасливому майбутньому!

Саме такими словами розпочала свято обдарованості директор Коломийського ліцею №9 Ганна Пасічна.

Зустріч об’єднала всіх дітей, батьків, вчителів, запрошених гостей міста Коломиї.

З трепетом перегорнули сторінку цікавого, надзвичайного, насиченого офлайн-онлайн життя нашого ліцею. Найважливіше за все було здоров’я кожного з нас, але завдяки підтримці усіх, ми сьогодні пишаємося нашими успіхами! І якщо минулий рік був для нас викликом, то цей рік став роком нових можливостей і перемог!

День захисту дітей

0601

Автор : Administrator

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У дітей повинно бути щасливе дитинство та захищене майбутнє і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним із найголовніших наших обов'язків.

Вітання іменинникам!

0601

Автор : Administrator

Перший день літа зустрічає нас своїми обіймами, теплом та гарним настроєм. І в ці червневі дні ми вітаємо плеяду наших іменинників. Бажаємо відмінного настрою, теплих ранків і гармонії у серці!

День захисту дітей

0601

Автор : Administrator

Діти - це безмежна щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти - це ангели. Давайте створимо для них цей світ разом!

Діти — це наш сенс життя і наше щастя.

#деньзахистудітей1Б