0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Відбувся навчальний тренінг з підготовки тренерів за програмою креативності за програмою DESTINATION IMAGINATION

0617

16 червня 2018 року у м. Києві вперше проведено 8-годинний навчальний тренінг з підготовки тренерів за програмою креативності за програмою DESTINATION IMAGINATION.

Участь у тренінгу взяли 16 педагогів з різних областей серед яких учитель математики школи-ліцею Годованець Ірина Василівна.

Розпочав роботу пришкільний англомовний табір «GoCamp»

0614

Автор : Administrator

У Коломийському НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» розпочав роботу пришкільний англомовний табір «GoCamp». Вже третій рік поспіль його допомагає організовувати ГО «GоGlobalcamps». 
Основним завданням проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, а літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим.
У таборі ліцеїсти мають можливість спілкуватися з носієм мови - волонтером з Великобританії Патріком Ламденом. 

Див Фотогалерея

У Києві відбувся навчальний тренінг в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту "Впровадження інноваційних освітніх технологій в системі МАН України"

0613

12 червня 2018року в Києві відбувся навчальний тренінг в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту "Впровадження інноваційних освітніх технологій в системі МАН України" "Мікрокомп'ютер Raspberry Pi - інструмент дослідника", в якому взяла участь учитель математики школи-ліцею Бойченко Валентина Валеріївна.

Відбулося вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту ліцеїстам дев’ятих класів

0613

Автор : Administrator

Сьогодні у школі-ліцеї відбулася урочиста подія – вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту ліцеїстам дев’ятих класів. 

Красиві, схвильовані та впевнені у власних силах сьогоднішні дев'ятикласники, які вступають на поріг дорослого життя. Щирі вітання та теплі побажання лунали на їх адресу від батьків, класних керівників та дирекції ліцею.
Щасти вам, дорогі випускники!

Розпочав роботу математичний табір "Декарт"

0611

Автор : Administrator

У Коломийському НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей" розпочав роботу математичний пришкільний табір "Декарт".

Під час перебування у таборі ліцеїсти знайомилися, малювали стіннівки та емблеми загонів, на занятті досліджували зв'язок криптографії і математики, відвідали Тисовий заказник, взяли участь у захоплюючому квесті та мали багато різноманітних активностей.

Див. Фотогалерея

Відбулося свято-зустріч «Ми – надія твоя, Україно!»

0602

Автор : Administrator

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Івано-Франківську відбулося свято-зустріч «Ми – надія твоя, Україно!»

Щороку керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, ректори та науковці вищих навчальних закладів нагороджують здібну, творчо обдаровану молодь. 
На святі було нагороджено ліцеїстів-переможців IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології - Музичука Олексія та Куташівську Жасмін та вчителів Бонарєву Світлану Олександрівну та Костинюк Марію Михайлівну.
Щиро вітаємо, гордимося вашими здобутками та бажаємо подальших успіхів!

Відбулися обласні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт"

0602

Автор : Administrator

1 червня у місті Галичі відбулися обласні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт", у яких взяла участь команда школи-ліцею.

Вітаємо команду ліцеїстів із зайнятим ІІІ місцем у конкурсі "Знавець історії України" та ІІІ місцем у стрибках на скакалці.
Склад команди: 
Жигалюк Ольга, 5-А клас;
Литвинський Максим, 5-Б клас;
Григорчук Володимир, 6-А клас;
Семенюк Богдана, 6-А клас;
Коцюр Захар, 7Б клас;
Михалушко Іванна, 7А клас;
Качанюк Артур, 12М група;
Васкул Світлана, 12М група;
Боднарук Євген, 21П група;
Цвік Юлія, 21П група;
Яремійчук Василь, 32М група;
Самуляк Роксолана, 31П група;
Кваснюк Ірина, 12М група;
Гончарук Марія, 11П група;
Генкул Владислав, 21П група.