0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Освітній простір Коломийського ліцею №9

0831

Сьогодні освітня реформа успішно впроваджується в ліцеї. Належно облаштований освітній простір для ліцеїстів та сучасних учителів у Коломийському ліцеї № 9.

Траекторія розвитку нової української школи

0830

29 серпня у Коломийському ліцеї №9 відбулося у нетрадиційній формі засідання педагогічної ради. «Нова українська школа», «креативність», «компетентності» – такі ключові слова роботи вчителів Коломийського ліцею № 9.

Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту

0630

Автор : Administrator

У мистецькому центрі "Світовид" відбулося урочисте вручення випускникам 2019 року свідоцтв про повну загальну середню освіту.

Вручення свідоцтв випускникам 9 класів

0620

Автор : Administrator

Дорогі випускники – дев’ятикласники! Щиро вітаємо вас із закінченням основної школи!

Дев’ять років у школі – це нелегкий шлях від перших літер до пізнання законів життя. Ви змогли достойно впоратися із труднощами перших років навчання, засвоїти мудрість шкільної науки. Ми впевнені, що знання, здобуті у ліцеї, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху.
То ж прийміть вітання із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті – свідоцтва про базову освіту! 
До зустрічі у новому навчальному році!

Екскурсія до Івано-Франківська

0616

Автор : Administrator

Незабутній день і неймовірні враження! 7-Б у "Місті професій" м. Івано-Франківськ. 

Закриття математичного та англомовного таборів

0615

Автор : Administrator

Цікавий англійсько-математичний квест у парку. Нагородження переможців та вручення свідоцтв. А також неймовірний математичний турнір та маленький оркестр у загонах математичного табору. 


На завершення - святкове барбекю. 
Цей табір запам'ятався цікавими різноплановими екскурсіями, логічними іграми, конкурсами, спортивними змаганнями і дружною атмосферою, яка панувала протягом двох тижнів.

Воркшоп "Економіка у школі"

0613

Автор : Administrator

Вчитель географії та економіки Гуцуляк Т.В. взяла участь у воркшопі "Економіка у школі", який відбувся 9 червня у Києві за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus та Освіторії. На зустрічі були присутні вчителі економіки з понад 6 регіонів. 

На воркшопі Наталя Мельник та Надія Майбогіна провели презентацію української версії інноваційного підручника з економіки, розробленого Lietuvos laisvosios rinkos institutas, й інструкції для вчителів.