0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Щиро вітаємо!

0210

Автор : Administrator

Щиро вітаємо!

0206

Автор : Administrator

Проект СЕЕН

0204

Автор : Administrator

У 3-В класі (класний керівник Волощук Х. П.) відбулося заняття на тему: "Співпереживання і взаємозалежність".

У структурі СЕЕН такі вміння, як розпізнавати співпереживання та цінувати взаємозалежність, вважаються навичками. Але ці навички потрібно постійно поглиблювати через постійну практику, саме цим займаються діти на таких заняттях.
#СЕЕН

GoCamp

0204

Автор : Administrator

Коломийський ліцей №9 - учасник Всеукраїнського проєкту пришкільних мовних таборів з іноземними волонтерами GoCamp, що відбудеться з 1 по 12 червня 2020 року.

Тиждень груп подовженого дня

0131

Автор : Administrator

У рамках тижня групи подовженого дня Мельничук У. В., вихователь групи подовженого дня 4-А та 4-В класів, провела виховне заняття "Здоров'я - найбільший скарб".

Дітки у дружній атмосфері вчились зміцнювати своє здоров'я та організовувати правильно режим дня.

Мовний табір для вчителів Mini Camp I.D.E.A

0131

Автор : Administrator

Вчителі англійської мови Коломийського ліцею №9 Лисишин М.В. та Семин В.А. стали учасниками англомовного табору для вчителів Mini Camp I.D.E.A Організували роботу Ольга Мельник, вчителька англійської мови Калуського ліцею №2 та волонтери Корпусу Миру США Emily Gams, Amber Rivas, Rebecca Dunne, Nicholas Dubrovin ,котрі разом працювали над заповненням реєстраційних форм, анкет та складанням бюджету на отримання грантових коштів від RELO


Упродовж трьох днів, із 23 по 25 січня, вчителі взяли участь у тренінгах, сесіях та різних активностях, які проводили волонтери Корпусу Миру та провідні фахівці в галузі освіти, зокрема директор тренінгового центру «СУТО» (Сертифіковані Українські Технології Освіти) Тетяна Ухіна. Надзвичайно вдало підібрана тематика сесій, зокрема, й «Академічна доброчесність», і «Власний бренд освітянина», «Проєктний Менеджмент», «Google для вчителів», «Критичне мислення», дала змогу всім учасники табору набути цінного досвіду, вдосконалити професійні знання з методики викладання предмету та, що найважливіше, — зануритись в іншомовну атмосферу та практикувати мовні навички з носіями мови.
Адже місія сучасного вчителя і школи — навчити дітей бути гнучкими у змінах. Також — легко адаптуватися і вміти навчатися впродовж усього життя.

Виховне заняття "Наші домашні улюбленці"

0131

Автор : Administrator

В рамках тижня групи подовженого дня вихователь групи подовженого дня 4-Б класу Каратник Д.І провела виховне заняття "Наші домашні улюбленці".

Дітки розповіли про своїх пухнастих друзів, дізналися більше про догляд за тваринками. Двоє учнів підготували цікаві факти про домашніх тваринок для своїх однокласників.
Цікаві ігри створили позитивний настрій у класі.