0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

10 років ліцею

1203

Автор : Administrator

День Гідності у школі-ліцеї

1121

Автор : Administrator

Сьогодні наш ліцей долучився до Усесвітнього Дня Гідності в Україні(2018), який проходив за ініціативи #EdCampUKRAINE, під патронатом Міністерства освіти і науки та Уповноваженого Президента з прав дитини.

Ми говорили з дітьми про поняття гідності для кожного із нас, про гідні вчинки тих , хто сьогодні захищає Україну на сході, переглядали відео 

М. Кулеба і Н. Мосейчук про гідність у щоденних вчинках; ПРООН про протидію корупції;
Amnesty International про захист прав людей у всьому світі; USC Shoah і Zachor Foundations про уроки Голодомору і Голокосту; Офіс Уповноваженого Президента України з прав дитини про інтернет-безпеку.
Учнівський парламент брав інтерв'ю в учнів, вчителів та батьків, що для них означає гідність. Впродовж цілого дня всі мали змогу записати на фліпчартах про гідність, гідні вчинки, написали листа в майбутнє з ідеями про те, як протягом року вони можуть стати більш гідною людиною.
#GlobalDignityDay
#ВсесвітнійДеньГідності
#ГлобальніЦілі
#gdignityukraine#gdignity

Уроки на свіжому повітрі

1111

Автор : Administrator

Осінь цьогоріч дає можливість не лише помилуватися, насолодитися, а й вивчати, спостерігати. Чудово, що погідні дні дали нагоду учням 4 -В класу (класний керівник Бутюк І.М.) провести урок природознавства у парку. 

Діти вчилися орієнтуватися на місцевості, використовуючи гаджети.

Профорієнтація

1110

Автор : Administrator

Вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. З метою інформування учнів про відповідальність за своє професійне майбутнє, фахівцями з Коломийського центру зайнятості для ліцеїстів 22М групи проведено профорієнтаційний урок та екскурсію до стоматологічного кабінету.

Ліцеїсти відвідали виставку вухастих і пухнастих

1110

Автор : Administrator

Ліцеїсти 1Б класу Інтелект України (класний керівник Дідик О.В.) відвідали виставку вухастих і пухнастих улюбленців, що відбулася у мистецькому центрі "Світовид".

Уроки на свіжому повітрі

1110

Автор : Administrator

Осінь дає можливість поєднати практику з життям. Тому для отримання навичок орієнтування на місцевості учні 4 - А класу ( вчитель Щеголь Л. М. ) побували на екскурсії у парку, що біля Міського озера.

Урок творчості

1110

Автор : Administrator

6 листопада в групі подовженого дня (вихователь Волощук Х.П.) відбулася виховна година на тему: «Під синьо-жовтим прапором» 

Учні ознайомилися з історією створення прапора та інших символів України, розгадували кросворди, загадки, грали ігри та виготовили колективну аплікацію Державного Прапора України методом торцування.