0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

В рамках проєкту СЕЕН.

0202

Автор : Administrator

Важливо ставити собі запитання: ми займаємося освітою розуму, серця та рук чи навчаємо дітей усвідомленості, співпереживання, залученості? Часто в пріоритетах шкіл стоять вивчення математики, фізики, мови. Звісно, ці предмети важливі для побудови кар’єри наших дітей, але крім них є багато іншого, не менш важливого: вміння спілкуватись одне з одним, співпрацювати й розуміти свій поточний емоційний стан – ці навички не менш важливі. І вони важливі як для професійного, так і особистого життя людини, для нашого спільного щасливого майбутнього.

Саме соціально-емоційне і етичне навчання (СЕЕН) — це інноваційна навчальна програма для дітей і підлітків від дошкільного до старшого шкільного віку, розроблена Університетом Еморі.

СЕЕН (SEE Learning™) надає освітянам інструменти, необхідні для розвитку емоційного, соціального та етичного інтелекту учнівства і самих себе.

Цьому мають змогу навчатися освітяни у програмі підвищення кваліфікації онлайн-майстерки «Знайомство з СЕЕН» на платформі EdWay.

"Коли ти маєш стійкість — можеш допомогти стати стійкими іншим."

#СЕЕН

#EdWey

#навчання_розвиток_

#soft_skills

Пам'ятаємо Героїв Крут.

0201

Автор : Administrator

Сумний лейтмотив зібрав 9-класників Коломийського ліцею №9

в актовій залі для вшанування подвигу юних героїв.

29 січня стало чорним днем білої зими 1918 року.

Самопожертва заради Батьківщини - найвища присвята справжнього громадянина. Усім серцем учні прониклися подіями минулого, в очах бриніли сльози, коли гуртом співали славень.

Хвилина мовчання застигла в спалахах свічок…

Перевіряємо якість питної води.

0201

Автор : Administrator

#Проєкти_в_дії

#Креативні_вчителі

#Активні_діти

Вода-джерело життя і одне з найцінніших багатств людини.

Останнім часом, особливо під час війни, якість питної води набуває по-особливому важливого значення, адже вживання неякісної загрожує важкими наслідками для здоров‘я людини.

Ліцеїсти 21 П групи, вихованці гуртка хімії Івано-Франківського обласного відділення МАН України (вчитель Кушка Н.Й.) пройшли відбірковий етап та долучилися до проведення моніторингу якості питної води в Україні. Проєкт ініціює ГО Всеукраїнське водне товариство " Waternet" , що фінансується Фінським фондом Місцевого Співробітництва Посольства Фінляндії в Україні.

Аналіз води будуть проводити в Лабораторії йонного обміну та адсорбції хіміко-технологічного факультету НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, що сертифікована ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ".

З нетерпінням чекаємо результатів моніторингу якості води у Коломиї.

Бережіть себе і своє здоров’я! Будьте впевненими у якості питної води, яку ви споживаєте.

Табір GoCamp.

0131

Автор : Administrator

#GoGamp_2023

#Креативніні_вчителі

#Активні_діти

Підійшла до завершення наша двохтижнева подорож з #GoCamp Ми щиро вдячні організаторам за багаторічну співпрацю, за креативні онлайн-зустрічі, нові знайомства, спільні завдання та виклики.

Ви показали нам, що незважаючи на нелегку ситуацію в країні, немає такого як «не на часі» і можливо ефективно навчатись навіть з відключеннями електроенергії і повітряними тривогами.

Ми відвідали 9 онлайн-конференцій, де були залучені спікери, які ділились своїм досвідом і надихали нас творити та мріяти. Також важливою була можливість переглядати записи зустрічей в YouTube в зручний час, адже частина учнів зараз за кордоном і співпрацювати доводиться онлайн, за гнучким графіком. Соцмережі дають можливість обмінюватися ідеями, доповнювати їх набутими під час Ваших лекцій знаннями і отримувати нові навички, поринаючи у практичні заняття.

Результатом нашої праці стало відео, яке можна переглянути і поділитись своїми враженнями. (На жаль, не всі змогли приєднатися до створення відео, хоча брали активну участь у навчанні)

Брейн-ринг "Вільні й не скорені".

0131

Автор : Administrator

Ми - справжні українці, адже знаємо свою історію, культуру, традиції нашого народу. Свої знання ліцеїсти 11П, 12М та 13 ІТ груп блискуче продемонстрували під час проведення брейн-рингу «Вільні й не нескорені» (вчитель історії Струк Л.П.), присвяченого Дню Соборності України. В ході інтелектуальної гри патріотичний дух панував у кожній команді.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – нашої світлої Перемоги над ворогом і процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя українського народу.

Вітаємо переможців!

0130

Автор : Administrator

До Дня Соборності України

0130

Автор : Administrator

В 11-П групі відбулася виховна година присвячена Дню Соборності України, під час якої ліцеїсти поглиблювали знання з історії рідної держави.

Відповідаючи на питання вікторини, діти дізнавалися про віковічні мрії українців: єдність, свободу, незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину землі. Як саме у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Перечитуючи Універсал директорії УНР, ліцеїсти ще раз переосмислили наскільки важлива єдність нашого народу у важкий для країни час. Змогли відтворити символічний живий ланцюг єднання, який простягався з Львова до Києва.