0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Мандрівки ліцеїстів

1007

Автор : Administrator

Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

Учні 3- В класу з метою вивчення природи рідного краю побували у с.Княждвір. Ліцеїсти відвідали музей, спустилися до річки, грали в ігри, насолоджувалися спільними справами з батьками.

Подорожі та зміна місця надають розумові нової сили!

До Дня захисту тварин

1005

Автор : Administrator

4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин. Це добра нагода вчергове нагадати про те, що люди - сусіди та друзі усіх живих істот. В цей день, з першокласниками та третьокласниками (класні керівники Томей Б. В., Матвійчук О.І.), ми багато говорили про бережне ставлення та повагу до тварин. Також, діти поділилися світлинами своїх домашніх улюбленців з любов'ю та трепетом розповідаючи про них. Адже недарма кажуть: "Ми відповідальні за тих, кого приручили".

Відео за посиланням.

Відео за посиланням.

Благодійна акція "Монетки дітям"

1005

Автор : Administrator

Учні Коломийської філії №10 Коломийського ліцею #9 доєдналися до благодійної акції "Монетки дітям", яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд "Таблеточки".

Наші учні зібрали:

✓1060 монет номіналом 0,25 копійок;

✓54 монети номіналом 0,10 копійок;

✓48 монет номіналом 0,05 копійок.

Всього зібрано коштів на суму 272 гривні 80 копійок.

Щиро дякуємо всім, хто долучився. Адже кожні 25 копійок - це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.

Всесвітній день захисту тварин

1005

Автор : Administrator

Щороку 4 жовтня весь світ відзначає Всесвітній день захисту тварин – це нагода вчергове нагадати про те, що люди – сусіди та друзі усіх живих істот. Всесвітній день захисту тварин — це міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту.

Урок Доброти проведено у 4-А класі ( класний керівник Бортейчук Н.В.) під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності

1005

Автор : Administrator

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності" з учнями 7-го класу бібліотекарем Цуммер Олександрою Василівною та класним керівником Грищук Надією Миколаївною проведено краєзнавчу подорож "Барви осені". Учні спостерігали за красою рідної землі, їм наголосили про необхідність її збереження для майбутніх поколінь.

Грамоти міського голови

1005

Автор : Administrator

Учитель - це не професія, вчитель - це ціле життя, і воно віддане школі і учням.

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте в свою справу!

І так приємно, коли праця вчителя поціновується. Сьогодні щиро вітаємо Партей Роксолану Петрівну, Гуцуляк Тетяну Василівну , Бортейчук Надію Василівну та Масловського Олексія Олексійовича з достойними нагородами-грамотами голови міста. Плідної праці та творчих злетів!

Екскурсія до Парку історії Землі

1002

Автор : Administrator

Науково-пізнавальна та розважальна екскурсія 4-Б класу (класний керівник Александрук Н.І.) до міста Івано-Франківська ! Маса позитивну, радості та хороших вражень. Наукове містечко «Нова енергія» - це місце, де учні відкрили для себе магію науки, пробудили велику цікавість та віру у науку. Під час екскурсій діти зрозуміли , що фізика- це легко і цікаво. Магнітом для всіх стала дзеркальна кімната . Загалом цікаві експерименти, фізичні явища та оптичні ілюзії. «Колиска Ньютона», «Людина-батарейка», «Маятник Фуко», «Механічний лабіринт» та «Кімната Леонардо да Вінчі» - це інтерактивні експонати, які залишили в дітей наукові знання та надихають на вивчення фізики.

Учні також стали учасниками наукового шоу Аllхімія! Це шоу полум‘я та високих температур. Тут вони мали змогу досліджувати полум‘я, спостерігати за вибухом водню та проводили реакцію синтезу рідкого заліза при температурі 2500 градусів.

Наукові враження теж були присутні і під час неймовірної екскурсії про історію життя на Землі у «Парку історії Землі».

Ігри разом, розваги, активний відпочинок!!!