0.0
0.1
1 1
1 2
1 3
1 4
1 5
1 6
1 7
1 8
1 9
2 2
2 3
2 4
2 5
2 6
2 7
2 8


Vivat, Alma Mater!

Пишаємося нашими випускниками

Роман Бойчук навчався в Коломийському природничо-математичному ліцеї з 2002-2013 рр. Під час навчання приймав активну участь у житті ліцею. Закінчивши ліцей із золотою медаллю, вступив у Львівський Державний Університет Фізичної Культури на тренерський факультет «Спорт».

Ще з раннього дитинства, з 5-ти років, Роман починає займатися спортивною гімнастикою, у 6 років – великим тенісом. Його перший тренер з тенісу Пролубщиков Сергій Олексійович. Тренування швидко розкривають тенісний талант хлопця. І вже через рік, з 7-ми років, Роман Бойчук приймає участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях з великого тенісу в різних містах України, перемагаючи у своїй і старших вікових категоріях. З кожного Всеукраїнського змагання Роман повертається з медалями за перше, друге та третє місця у одиночному, парному та змішаному розрядах.

Починаючи з 8-ми років, у кожній віковій категорії, Роман входить в трійку кращих гравців України, а також був першим у рейтингу ФТУ. Хлопець входив у збірну України з тенісу до 12 і до 14 років. У 12 років вперше стає фіналістом у міжнародному турнірі під егідою ЄTA «Наші діти». Потім перемагає у турнірах Kravchenko Cup та Wilson Cup, за останній отримує контракт з фірмою Wilson. Щорічно перемагає і стає призером Кубків і Чемпіонатів України.

З тих пір приймає участь у Міжнародних змаганнях в Польщі, Чехії, Німеччині, Словаччини, Росії, Білорусі, Румунії, Угорщині, Єгипті, Тунісі та інших країнах.

У складі збірної команди Івано-Франківської області Роман Бойчук неодноразово приймає участь у Всеукраїнських Літніх Юнацьких Іграх з тенісу.

У 17 років Роман отримав звання Майстер Спорту України за вихід у фінал Літнього Чемпіонату України. Тоді ж, у 2013 році, фонд Андрія Федчука нагороджує Романа Бойчука за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту в місті Коломия. Роман – неодноразовий переможець та призер Зимових і Літніх Чемпіонатів і Кубків України в одиночному, парному та змішаному розрядах. Про нього пишуть у таких українських тенісних виданнях, як журнал «Теніс» і «Tennis Club».

Навчаючись в ЛДУФК, Роман Бойчук бере активну участь у студентському житті університету, робить перші кроки у тренерстві. У Львові він тренується у Заслуженого Тренера України Яремкевич Віри Іванівни на кортах «Динамо». Роман – капітан університетської збірної команди з тенісу. Щорічно їх команда займає перші місця у Літній Універсіаді України. Після другого курсу команда займає перше місце у європейській універсіаді у м. Вроцлав (Польща). На даний час Роман Бойчук входить в тисячу кращих спортсменів планети в одиночному та парному розрядах ITF, а також пізніше й у рейтингу ATP. За кар’єру завоював понад 200 кубків і медалей у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Навчаючись на магістратурі, Роман Бойчук видає дві наукові статті за своєю спеціалізацією.

Після закінчення університету у 2019 році займається тренерською діяльністю. Влітку є членом та першою ракеткою команди тенісного клубу Вайблінген (Німеччина). Також з осені 2019 до січня 2020 року, до початку пандемії Covid-19, працює тренером та спаринг-партнером у Китаї.

На даний час Роман працює у тенісному клубі у м. Івано-Франківськ, тренуючи талановитих хлопців і дівчат, які вже зараз, у 12 років, як і він у дитинстві, входять у трійку кращих тенісистів України.

Роман продовжує і свою професійну тенісну кар’єру, тренується та активно приймає участь у Чемпіонатах, Кубках, Клубно-командному чемпіонаті України та міжнародних змаганнях ITF (ATP) в різних країнах світу.

Педагоги ліцею

Ліцей - це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі – пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

Коломийський ліцей сьогодні має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутньому.

Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу.

Нашій Alma-mater – 75 років!

Одні навчали, інші навчались. А дехто спочатку навчився сам, а згодом навчав наступні покоління …І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя.

Так, саме людська неповторність вчителя визначає обличчя навчального закладу. Глибока шана серцях тим, кого я називаю почесними вчителями

Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, ліцейна домівко!

Цікаві розповіді випускників

Ліцеїсти 41 П та 42 М групи підготували цікаві розповіді та відео презентації для учнів 1-4 класів про своїх "11 років ліцейного життя".

Старшокласники цікаво розповідали про свої досягнення та можливості завдяки навчанню в ліцеї. Ділилися міркуваннями та жартівливими спогадами про друзів та однокласників. Пояснили, чому саме обрали профільне навчання і чого вони хочуть досягти в майбутньому.

Посвята в козачата

Для учнів 5-х класів проведено захід «Посвята в козачата». Юні ліцеїсти 5-А класу «Писанкові козачата», 5-Б класу «Козачата Прикарпаття», 5-В класу «Юні патріоти», 5-Г класу «Отамани» пройшли ряд випробувань.

Шаховий турнір

20 жовтня у Коломийському ліцеї №9 відбувся шаховий турнір, присвячений 75-літтю навчального закладу.

У змаганнях взяли участь ліцеїсти різних вікових категорій та навчальних закладів міста. Турнір проводився безпосередньо під керівництвом майстра свої справи Слободяна Василя Федоровича.