0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Про нас пишуть

Мала академія наук - це перший крок до великої науки

З 2010 року  Коломийський навчально-виховний комплекс №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» живе за Програмою розвитку «Школа життєутвердження», згідно з якою  турбота про обдаровану молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний і фізичний  розвиток – пріоритетне завдання навчально-виховного процесу. Зусилля педагогів спрямовані на реалізацію проблеми «Від творчого вчителя до конкурентноздатного компетентного випускника».

"Контроль за організацією діяльності Коломийського НВК №9 "Школа-природничо-математичний ліцей""

Розпорядженням міського голови від 2 березня 2016 р. утворено робочу групу із перевірки загальноосвітніх та дошкільних закладів міста, головою якої є я. Завдання робочої групи – забезпечувати контроль за організацією діяльності шкіл та дитячих садочків. 
Сьогодні я здійснив перевірку стану організації харчування у природничо-математичному ліцеї. Метою мого несподіваного для керівництва навчального закладу візиту була перевірка дотримання санітарно-гігієнічних норм в шкільній їдальні, якості і дотримання норм збереження продуктів, якості харчування учнів школи.
Під час обідньої перерви поспілкувався з директором ліцею пані Ганною Пасічною та персоналом шкільної їдальні. Ознайомившись з меню, видно, що у наявності є всі основні види продуктів, страви різноманітні, постійно чергуються. Щоб перевірити як тут готують, придбав порцію обіду, який передбачений для учнів. Вартість обіду - 7 грн., обід для дітей пільгових категорій – 10 грн. (перша страва, гарнір, салат, хліб, шматочок масла та твердого сиру, печиво, чай). Крім того, діти додатково можуть придбати свіжу випічку власного виробництва.
Також перевірив чистоту й у приміщенні кухні. Одразу помітно, що кухарі добросовісно ставляться до своєї роботи, оскільки всюди чисто.
Заодно й ознайомився із записами у Книзі скарг та пропозицій. Здебільшого батьки учнів залишають позитивні відгуки про стан харчування у шкільній їдальні. 
Перша перевірка залишила приємні враження. Я і надалі перевірятиму школи та дитячі садочки, щоб самому ознайомитися з тим, як у закладах освіти міста Коломиї дбають про дітей.

Джерело: Facebook (сторінка Л. Жупанського, секретаря Коломийської міської ради)

Освіта Коломиї, листопад 2015 року

Школі – ліцею – 70 !

Ми повертаємось знову

В стіни ці рідні свої,

Де пригадаєм з любов’ю

Роки чудові шкільні ,

Клас свій ,у світі найкращий,

Дзвоник і кожен урок.

Тут у життя самостійне

Перший зробили ми крок .

Нещодавно в Коломийський НВК №9 «Школа – природничо –математичний   ліцей» завітало родинне свято. Навчальний заклад  відзначив свій славний ювілей – 70-ліття з дня свого заснування.

Для історії  70 років  - це мить ,а для школи – довгий відрізок шляху, який пройшли багато поколінь від неповної середньої школи №9 для хлопчиків до Коломийського навчально- виховного  комплексу №9 «Школа – природничо-математичний ліцей».

З нагоди ювілею в школі-ліцеї відкрили та освятили музей навчального закладу, Євроклуб, показали виставу за п’єсою Т.Г.Шевченка «Назар Стодоля» та провели урочистості.

Ідея заснувати музей храму наук виникла дуже давно. Цей задум підхопили від попередніх поколінь учителів.  Над проектом створення музею школи учні, батьки, вчителі, колишні випускники та вчителі-ветерани працювали впродовж чотирьох років. Упорядкував та опрацював архівні матеріали краєзнавець Василь Нагірний. Дослідник зауважив, що працювати з архівною базою було надзвичайно цікаво. «Досліджував історію навчального закладу давно,- ділиться Василь  Нагірний. – Приємно було працювати, бо свого часу збирав матеріал до фільму про цю школу».

На урочистому відкритті музею всі запрошені вітали рідний заклад  із 70-річчям . З нагоди свята гості дарували експонати; за доброю українською традицією, приміщення  духовної скарбниці освятили, а учні провели для запрошених екскурсію.

Освіта Коломиї, листопад 2015 року

10 жовтня в м. Івано-Франківську відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів, в якому взяла участь команда «Домінанта» Коломийського навчально-виховного комплексу №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».

Турнір – це змагання школярів у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь розв’язувати складні біологічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях.

У турнірі брали  участь 11 команд з різних навчальних закладів області. Команда «Домінанта» виборола почесне друге місце. У складі команди були ліцеїсти 31П групи Мизюк Ірина, Тодорів Оксана та 41 МП групи Гасюк Анна, Ковальчук Ігор та Нестерук Мстислава, керівники команди – вчителі біології  Бонарєва С.О.,  Костинюк М.М. Упродовж досить тривалого часу учням довелось багато працювати над запитаннями турніру, використовуючи довідкову літературу, інтернет – ресурси, разом відшукували рішення, яке не могло бути єдиним, виходячи зі змісту запитань.

Саме використання таких завдань дозволяло журі оцінити не лише рівень знань учасників турніру, а й їхні ораторські здібності, вміння вести дискусію, відстоювати свою точку зору, здатність знаходити позитивні та негативні риси доповідей суперників. Система розіграшу передбачала швидку зміну ролей кожної з команд, стимулюючи у їх членів потребу миттєво адаптуватися до нової ігрової позиції, краще розуміти стан суперників.

Важливість та переваги турнірів наявні, оскільки ця форма змагання не тільки допомагає учням виробити вміння концентруватися та розглядати запропоновану проблему з різних боків, але й надає педагогам змогу скласти досить об'єктивне уявлення про загальний рівень розвитку дітей, переваги та недоліки навчальних програм.А головне завдання таких змагань - це пошук талановитих учнів, схильних до наукової діяльності,  формування в школярів інтересу до природничих наук,  сприяння поглибленому вивченню біології, удосконалення роботи з обдарованою молоддю.

  Костинюк М.М., вчитель біології

Коломийського навчально-виховного комплексу№9

«Школа-природничо-математичний ліцей»