0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Прес-центр

Відбулися заходи до річниці аварії на Чорнобильській АС

0426

Автор : Administrator

26 квітня Україна відзначає роковини найбільшої техногенної катастрофи людства - аварії на Чорнобильській АС.

Ліцеїсти 22М групи (класний керівник Гургула Г.Я.) відвідали виховний захід "Чорнобиль - біль душі", який відбувся у міській дитячій бібліотеці №1.

Вітаємо переможців!

0424

Автор : Administrator

Нагородження учасників конкурсу "Гринвіч"

0423

Автор : Administrator

У школі-ліцеї відбулося нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

Ліцеїсти відвідали бібліотеку

0423

Автор : Administrator

Ліцеїсти 1Б класу (класний керівник Бабюк Г.Є.) поринули у цікавий та захоплюючий світ книги, відвідавши дитячу бібліотеку. Маленькі читачі обрали для себе цікаві книжечки.

Ліцеїсти відвідали музей

0423

Автор : Administrator

Для ліцеістів 2-А (класний керівник Александрук Н.І.) та 2-Г (класний керівник Вінтонюк Т.І.) класів було організовано цікаву та пізнавальну екскурсію у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. 

Щиро дякуємо екскурсоводам, які зацікавили всіх своїми цікавими розповідями про побут наших предків.

Ліцеїсти - фіналісти конкурсу "Фінансовий геній"

0423

Автор : Administrator

20 квітня у Києві відбувся фінал Всеукраїнської олімпіади "Фінансовий геній", учасниками якої стали ліцеїсти Гуцуляк Олег (4Г клас), Свириденко Роман (6В клас), Кушка Станіслав (12М група), Волкова Євгенія, Гуцуляк Володимир, Романович Володимир (22М група).

Ліцеїсти взяли участь у науково-практичній конференції "Екогеофорум-2018: сучасна молодь за чисте довкілля"

0416

Автор : Administrator

13 квітня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася науково-практична конференція «Екогеофорум-2018: сучасна молодь за чисте довкілля», у якій взяли участь і юні науковці школи-ліцею.

Щиро вітаємо переможців конкурсу наукових робіт та їх керівників:
Кучірку Олега, 41МП група – І місце (науковий керівник Гургула Г.Я.);
Сутиську Ксенію, 31П група – І місце (науковий керівник Бонарєва С.О.);
Триногу Олесю, 41МП група – ІІІ місце (науковий керівник Костинюк М.М.).