0.0
0.1
1 1
1 2
1 3
1 4
1 5
1 6
1 7
1 8
1 9
2 2
2 3
2 4
2 5
2 6
2 7
2 8


Шкільний музей

У школі-ліцеї відкрито музей

14 жовтня у школі-ліцеї відбулася історична подія - відкриття та освячення музею історії закладу та Євроклубу "Euroland". Музей для школи - це не лише історичні пам'ятки, а й нагадування про славні справи минулих поколінь, які надихають юних коломиян-ліцеїстів бути гідними продовжувачами традицій закладу.

Шкільний музей - розмова поколінь

 

 

Спогади у фотографіях

"Є спогади, які не захочеться віддати навіть за скарб, адже вони дорожчі. Вони - дорогоцінні камені пам'яті" 

Уілкі Коллінз 

Шкільні династії

Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.

М. Пирогов

Славні віхи будинку-корабля

 Архітектурний задум  будівлі сучасного ліцею спроектований таким чином, що праве крило зустрічає сонце, а ліве – проводжає, так, наче на кораблі, який сотню літ тому кинув свій якір тут, у затишній бухті під назвою Коломия.

1881 року до Коломийської скарбовні округи належало не мало й не багато, а шість тодішніх повітів таких як Городенківський, Надвірнянський, Печеніжинський, Косівський, Снятинський і навіть Заліщицький, що на Тернопіллі. Окрім того в п’ятнадцятьох містечках краю діяли скарбові відділи-філії. Відтоді й прикрасила наше середмістя кам’яниця цісарсько-королівської Крайової дирекції скарбової. Якщо назву цього закладу осучаснити, то матимемо банк і податкову інспекцію в комплексі. Про високий статус інституції красномовно свідчив на аттику масивний герб імперії Габсбургів. Задокументована тогочасна історія вказує на те, що на цих поверхах серед службовців переважали українці й поляки, менше було німців. Спочатку офіційне діловодство велося виключно латиною, далі німецькою, польською…, тож за усіма ознаками це був такий собі новітній Вавилон.