















У школі-ліцеї відкрито музей
14 жовтня у школі-ліцеї відбулася історична подія - відкриття та освячення музею історії закладу та Євроклубу "Euroland". Музей для школи - це не лише історичні пам'ятки, а й нагадування про славні справи минулих поколінь, які надихають юних коломиян-ліцеїстів бути гідними продовжувачами традицій закладу.
Шкільний музей - розмова поколінь
Спогади у фотографіях
"Є спогади, які не захочеться віддати навіть за скарб, адже вони дорожчі. Вони - дорогоцінні камені пам'яті"
Уілкі Коллінз
Шкільні династії
Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.
М. Пирогов
Славні віхи будинку-корабля
Архітектурний задум будівлі сучасного ліцею спроектований таким чином, що праве крило зустрічає сонце, а ліве – проводжає, так, наче на кораблі, який сотню літ тому кинув свій якір тут, у затишній бухті під назвою Коломия.
1881 року до Коломийської скарбовні округи належало не мало й не багато, а шість тодішніх повітів таких як Городенківський, Надвірнянський, Печеніжинський, Косівський, Снятинський і навіть Заліщицький, що на Тернопіллі. Окрім того в п’ятнадцятьох містечках краю діяли скарбові відділи-філії. Відтоді й прикрасила наше середмістя кам’яниця цісарсько-королівської Крайової дирекції скарбової. Якщо назву цього закладу осучаснити, то матимемо банк і податкову інспекцію в комплексі. Про високий статус інституції красномовно свідчив на аттику масивний герб імперії Габсбургів. Задокументована тогочасна історія вказує на те, що на цих поверхах серед службовців переважали українці й поляки, менше було німців. Спочатку офіційне діловодство велося виключно латиною, далі німецькою, польською…, тож за усіма ознаками це був такий собі новітній Вавилон.