0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Мала Академія Наук

Перемоги ліцеїстів у 2018-2019 навчальному році

Перемоги ліцеїстів у 2017-2018 навчальному році

Перемоги ліцеїстів у 2016-2017 навчальному році

Мизюк Ірина

відділення хімії та біології, секція: валеологія

І місце у міському,

І місце у обласному,

І місце у Всеукраїнському етапах

Симчич Марія

відділення хімії та біології, секція: біологія

І місце у міському,

І місце в обласному етапах

Когут Надія

відділення хімії та біології, секція: хімія

І місце у міському,

ІІ місце в обласному етапах

Тринога Олеся

відділення екології та аграрних наук, секція: екологія

І місце у міському,

ІІІ місце в обласному етапах

Кучірка Олег

відділення технічних наук, секція: екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

І місце у міському,

ІІІ місце в обласному етапах

Триф’янчин Дарія

відділення хімії та біології, секція: медицина

І місце у міському етапі

Геник Христина

відділення історії, секція: історія України

І місце у міському етапі 

ліцеїсти здобули перемогу на ІІ етапі конкурсу-захисту МАН

В обласному центрі відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Вісім ліцеїстів повернулися із перемогою.

Вітаємо вчителів-наставників Лисишину Г.Г., вчителя математики, Волинську Н.В., вчителя фізики, Джуравця Р.В., вчителя географії, Сандецьку Н.В., вчителя української мови та літератури, Борисевич Л.А. та Візерканюка Т.Ф., вчителів інформатики, а також ліцеїстів:

Харченко Арсена, ліцеїста 31 МІ групи, із зайнятим І місцем у секції "Науково-технічна творчість та винахідництво" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Васкула Миколу, ліцеїста 31 МІ групи, із зайнятим І місцем у секції "Електроніка та приладобудування" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Александрука Олександра, ліцеїста 31 МІ групи, із зайнятим І місцем у секції "Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Бойчук Вікторію, ліцеїстку 31 МІ групи, із здобуттям І місця у секції "Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Струк Надію, ліцеїстку 22 М групи, із здобуттям ІІ місця у секції "Математичне моделювання" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Тодорів Оксану, ліцеїстку 31 П групи, із зайнятим ІІІ місцем у секції "Географія та ландшафтознавство" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Костинюка Олександра, ліцеїста 31 МІ групи, із здобуттям ІІІ місця у секції "Експериментальна фізика" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Юрченко Соломію, ліцеїстку 21 П групи, із зайнятим ІІІ місцем у секції "Українська література" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням).

Пишаємося вами, наші талановиті та винахідливі ліцеїсти! Бажаємо вам здобути високих результатів на ІІІ етапі конкурсу!