0.0
0.1
2
3
4.1
4
5
6
7
9.1
9.2
9.5
9


Мала Академія Наук

Перемоги ліцеїстів у 2016-2017 навчальному році

Мизюк Ірина

відділення хімії та біології, секція: валеологія

І місце у міському,

І місце у обласному,

І місце у Всеукраїнському етапах

Симчич Марія

відділення хімії та біології, секція: біологія

І місце у міському,

І місце в обласному етапах

Когут Надія

відділення хімії та біології, секція: хімія

І місце у міському,

ІІ місце в обласному етапах

Тринога Олеся

відділення екології та аграрних наук, секція: екологія

І місце у міському,

ІІІ місце в обласному етапах

Кучірка Олег

відділення технічних наук, секція: екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

І місце у міському,

ІІІ місце в обласному етапах

Триф’янчин Дарія

відділення хімії та біології, секція: медицина

І місце у міському етапі

Геник Христина

відділення історії, секція: історія України

І місце у міському етапі 

ліцеїсти здобули перемогу на ІІ етапі конкурсу-захисту МАН

В обласному центрі відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Вісім ліцеїстів повернулися із перемогою.

Вітаємо вчителів-наставників Лисишину Г.Г., вчителя математики, Волинську Н.В., вчителя фізики, Джуравця Р.В., вчителя географії, Сандецьку Н.В., вчителя української мови та літератури, Борисевич Л.А. та Візерканюка Т.Ф., вчителів інформатики, а також ліцеїстів:

Харченко Арсена, ліцеїста 31 МІ групи, із зайнятим І місцем у секції "Науково-технічна творчість та винахідництво" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Васкула Миколу, ліцеїста 31 МІ групи, із зайнятим І місцем у секції "Електроніка та приладобудування" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Александрука Олександра, ліцеїста 31 МІ групи, із зайнятим І місцем у секції "Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Бойчук Вікторію, ліцеїстку 31 МІ групи, із здобуттям І місця у секції "Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Струк Надію, ліцеїстку 22 М групи, із здобуттям ІІ місця у секції "Математичне моделювання" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Тодорів Оксану, ліцеїстку 31 П групи, із зайнятим ІІІ місцем у секції "Географія та ландшафтознавство" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Костинюка Олександра, ліцеїста 31 МІ групи, із здобуттям ІІІ місця у секції "Експериментальна фізика" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням);

Юрченко Соломію, ліцеїстку 21 П групи, із зайнятим ІІІ місцем у секції "Українська література" (з тезами роботи можете ознайомитися за посиланням).

Пишаємося вами, наші талановиті та винахідливі ліцеїсти! Бажаємо вам здобути високих результатів на ІІІ етапі конкурсу!

Контрольні завдання ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

2015 рік (Частина І)

2015 рік (Частина ІІ)

2014 рік (Частина І)

2014 рік (Частина ІІ)

2013 рік (Частина І)

2013 рік (Частина ІІ)

2012 рік (Частина І)

2012 рік (Частин ІІ)

Вітаємо переможців ІІ етапу МАН-2015

Лисишин Максим, ліцеїст 31МП групи - І місце у номінації “Екологічно безпечні технології ” (з тезами роботи ви можете ознайомитися за посиланням).

Бакай Олег, ліцеїст 31МП групи - І місце у номінації “Матеріалознавство”  (з тезами роботи ви можете ознайомитися за посиланням).

Бабіїв Вікторія, ліцеїстка  41МП групи - ІІ місце у номінації “Українська література ”  (з тезами роботи ви можете ознайомитися за посиланням).

Паршенко Анатолій, ліцеїст 41МП групи - ІІ місце у номінації “ Психологія”  (з тезами роботи ви можете ознайомитися за посиланням).