0.0
0.1
1 1
1 2
1 3
1 4
1 5
1 6
1 7
1 8
1 9
2 2
2 3
2 4
2 5
2 6
2 7
2 8


Вступнику

Графік проведення вступних іспитів

Графік проведення вступних іспитів для учнів 7-х класів

Правила конкурсного приймання

Правила конкурсного приймання до

Коломийського НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»

Коломийської міської ради

 

Загальні відомості

1.Коломийський НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Коломийської міської ради у 2016 році приймає учнів за природничо-математичними напрямами в такі класи:

-       Природничий (з поглибленим вивченням біології та хімії);

-       Фізико-математичний (з поглибленим вивченням математики та фізики).

2.Організацію вступу до ліцею здійснює Приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора. Головою приймальної комісії є директор ліцею.

3.Приймання учнів до ліцею здійснюється на конкурсній основі на загальних або пільгових умовах. Підставою для надання пільг можуть бути лише навчальні досягнення учнів (призери та переможці міських олімпіад та конкурсів з профілюючих предметів). Соціальних пільг для вступників ліцей не надає.

4.Мікрорайон для ліцею не встановлюється. У конкурсному відборі можуть брати участь учні 7-х класів незалежно від місця проживання.

5.Усі майбутні ліцеїсти користуються рівними правами незалежно від статі, расової, національної приналежності, соціального та майнового статуту, віросповідання.

Умови конкурсного приймання

У М О В И

проведення конкурсного випробування для вступу до 

НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»

Коломийської міської ради

Івано-Франківської області

1. Діти, яки вступають в доліцейні класи (1-7 класи) проходять співбесіду за спеціальними діагностичними завданнями для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до навчання та здатності до вивчення дисциплін природничо-математичного профілю.